Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy elég furcsa vágyam h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég furcsa vágyam h a csaj a mostanában divatos lakkos pufikabátban, latex leggingsben, meg gumicsizmában legyen szex előtt v közben. Vajon erre kapható egy átlagos lány? Vagy max egy prosti vállalná, esetleg még ők se? F/21

Figyelt kérdés
Tudom h sok csajnál ez a normál hétköznapi viselet de sajnos v nem sajnos eddig csak olyan barátnőim voltak akik visszafogottak és helyből kizárták h így öltözzenek. Aki meg ilyet hord, valszeg kiröhögne érte, ha elmondanám. Nem?
2015. nov. 12. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hódíts meg egy lányt, de úgy isten igazán, és hogy kedvedbe járjon, tuti belemenne ilyenbe.

Környezetemben tapasztalok érdekesebb történeteket, + nálunk is van olyan hogy az én kedvemben jár a barátnőm.

A hangsúlyt inkább helyezd arra -megértve azt, hogyha a másik nem akar ilyen gúnyában járni- hogy ez az egész max szexre korlátozódna, de nem kérnéd azt hogy egész nap abban meneteljen, mégha nem is van ott, akkor is... A lényeg, hogy ne az öltözködési stílusát akard megváltoztatni, hanem szex terén szeretnél számodra valami vadítóbbat kipróbálni.

2015. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aperitif ***** válasza:
100%
Tényleg sok lány jár így az utcán, ez nem olyan extrém kívánság, viszont magát az aktust nem tudom elképzelni csizmában, nadrágban, pufi kabátban.
2015. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

...mégha nem is vagy ott mellette, akkor is*


Előző voltam

2015. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem kötelező pont hétköznapi értelemben vett aktusra gondolni. Az nyilván macerás lenne ilyen göncben. Vannak a szexnek olyan fajtái (esetleg cska szimpla előjáték), ami viszont nem :D
2015. nov. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!