Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek valóban fájdalmas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban fájdalmas a nagy méret?

Figyelt kérdés

Most erről a kérdésről jutott eszembe...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__3..

...és nemcsak itt de máshol is olvastam már több olyan kommentet, miszerint az elején jó jó fáj meg minden, de aztán idővel egymásra hangolódnak és ahh, azután már csakis a nagy méret, "tökéletes", "élvezem minden percét". Hát tök jó. A 15-16 centis p_öcsűek meg ki is pusztulhatnak, mert ha egy nő hozzászokik a nagy mérethez (amit inkább nevezzünk a férfiak szempontjából nagynak, mert a nőknek semmi nem elég), akkor szakítás esetén (ami ilyen szituációban elég ritka) már egészen másképpen látja a dolgokat és van viszonyítási alapja. Talán egy kicsit szerencsés is vagyok, hogy fiatalon sikerült elveszítenem a szüzességemet olyan korban, amikor még a szerelem jelentette a szexhez vezető utat és nem fordítva, mert azóta már huszonévesen én is megtudtam a nagy igazságot a "tapasztalt" nőktől. :-/



2015. dec. 4. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a 16-17 centi tökéletes. Ilyen mérettel tökéletesen tudom élvezni a szexet kellőképpen mélyre tud hatolni a párom, nem kell visszafognia magát és nekem sem fáj. Megjegyzem ha nem elég óvatos azzal is lehet fájdalmat okozni...
2015. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
ne innen szedd a tudományod.
2015. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

1.Az, hogy jobban élvezik a nagy méretet, az nem azt jelenti, hogy akkor a 16 centi nem elég.

2.Az viszont tény, hogy ha jól fel van izgulva a nő meg kellően nedves, akkor idővel a 20 centis jó vastag is simán becsúszik és az bizony jobb nekik, mint a kis 12 centis...

Ezt tapasztalom.

2015. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
16-17 centi tökéletes. Amúgy a túl nagy akkor sem jó ha rátágulsz, mert az általában vastag is és dörzsölhet mint a fene. A kicsi sem jó, mert nem érzed. Egy szép, vaskos 16-17 szerintem a legjobb dolog ami egy nővel történhet. Az én páromnak is ilyen van és nem vágyom 18-ra. :-)))
2015. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sokkal jobb a kisebb.


Az előző páromnak nagyobb volt, egyáltalán nem élveztem vele a szexet, fájt, dörzsölt, minden volt, csak jó érzés nem.


A mostaninak kb 2 cm-rel kisebb, de 1. jobban is használja, 2. mivel rövidebb, így nem sért fel belülről és pont a G pontomat éri el vele, így mindig fantasztikus élmény... :)

2015. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha döngölik a méhszájat egy hosszú pénisszel persze hogy fáj, de az aktus után pár perccel elmúlik nem lesz a nőnek semmi baja utána, a természet erre is gondolt.
2016. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!