Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretnétek magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Lányok, szeretnétek magatoknak ekkora méretű, természetes melleket? Mi a véleményetek róla? A természet csodája, hogy egy vékony lánynak ekkora bögyei lehetnek. Szinte hihetetlen.

Figyelt kérdés

Nem szoktátok irigyelni a nagy keblekkel megáldott lányokat?


Itt volna az említett istennő:

[link]



2015. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ezek szerintem még hihetetlenebbek, mert ezeknek még a formája is olyan a méretük mellett, hogy más ilyenért vagyont fizet ki.


[link]


[link]

2015. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 PearlDiver ***** válasza:
A barátnőm nevében tudok nyilatkozni, neki B méretű a melle és maximum C- szeretne ha választhatna. Ez a mellé méret pedig kb közelebb van az ábécé végéhez, mint az elejéhez.
2015. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem szeretnék, átlagos melleim vannak, bőven jók, a pasik imádják.
2015. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
21%
A természet csodája?! Ugyan. Férfiként azt mondom, hogy ekkora mell már egyáltalán nem szép, hanem kifejezetten visszataszító. A pici vagy max. közepes, de formás cici az igazi.
2015. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
24%

Hát ilyen arccal inkább nem kérem...

21/N

2015. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ilyen fejet se szeretnének...
2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 opened paradise ***** válasza:

Na,nem csak nekem tűnt fel :D

Inkább Melissa Rauch-ot nézd meg. Neki az arca se ijesztő és vékony.

2015. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
dugnám
2015. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
19%

Férfiként mondom hogy a mellei valami elképesztőek, csodálatosak! És valóban természetes. Szerintem a kis mellek a visszataszítóak!

De egyébként sok modellt tudnék mondani, akinek hasonló (nagyobb is!) méretű mellei vannak, természetesek, de még szebbek.

2015. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%

Ezek már tőgyek. Az ilyen mell egyáltalán nem szép. De van egy nagy előnye, hogy ha átdobja a vállai felett, akkor kutyapózban is bámulhatod őket.

21/F

2015. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!