Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretnétek magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Lányok, szeretnétek magatoknak ekkora méretű, természetes melleket? Mi a véleményetek róla? A természet csodája, hogy egy vékony lánynak ekkora bögyei lehetnek. Szinte hihetetlen.

Figyelt kérdés

Nem szoktátok irigyelni a nagy keblekkel megáldott lányokat?


Itt volna az említett istennő:

[link]



2015. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik és ez lenne a max méret kebelben . Létezik ezzel az adottsággal Yula Nova és Karin Spolnikova is . Akkor jó ha a nő is elvan vele és mellé érzékeny a bimbója is ...
2015. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Scav ***** válasza:
0%
nekem ez sok, nem arányos a testéhez képest.
2015. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
35%

Uhh, sose kéne ilyen mell. Öregkorára gyönyörűen megereszkedik majd. Sportolni is egy élmény lehet vele.

Én boldog vagyok az A kosárméretemmel. Semmi pénzért nem cserélném nagyobbra.

2015. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
35%
Én már biztos, hogy nem irigykedek. Ha ilyen mellem lenne öregkoromra fel kéne kössem, hogy ne hogy át essek rajtuk :D
2015. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
nos nekem nem kellene igaz nekem 80/B de pont elég :) 36N
2015. dec. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
34%
A kérdésnek mondjuk nincs sok értelme, de ha fokozzuk, és lehetne olyat is választani, hogy mondjuk egy hétre vagy egy hónapra kipróbálni, milyen érzés ekkora mellekkel élni, abban még benne is lennék szerintem. Állandóra viszont nem hiszem, mert egyrészt nem is tetszik, másrészt azért félnék eléggé a következményektől...
2015. dec. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
52%

nekem ez már túl nagy, számomra nem vonzó

25L

2015. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kicsik a melleim, de örülök a 75/B-nek mert sosem volt rá panasz főleg azért mert szép formás.:D Szal még így se hogy kicsi, semmi pénzért nem kéne másik.:D
2015. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Erős a gyanúm, hogy szerkesztett a kép. (Minek ide szilikon?) De ha nem, és van melltartója, ami a városban jól összefogja, akkor szívesen kezembe venném a "lehetőségeket".
2016. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 PearlDiver ***** válasza:
Amúgy ha megfigyelitek, a jobb melle sokkal nagyobb a balnál.
2016. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!