Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretnétek magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Lányok, szeretnétek magatoknak ekkora méretű, természetes melleket? Mi a véleményetek róla? A természet csodája, hogy egy vékony lánynak ekkora bögyei lehetnek. Szinte hihetetlen.

Figyelt kérdés

Nem szoktátok irigyelni a nagy keblekkel megáldott lányokat?


Itt volna az említett istennő:

[link]



2015. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a mellek mármost nagyon lógnak - csak a pozitúra miatt ez nem látszik elsőre.
2016. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
36%
Ezek a mellek egyáltalán nem szépek
2016. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Scav ***** válasza:
Szerencsére a vékony vagy sportos lányokat szeretem a hozzájuk illő kis mellel, szóval bár nem vagyok lány, remélem, hogy a kisebb mellűek sem esnek kétségbe, amikor ilyen tőgyeket látnak :D
2016. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

Milyen feje van szegénynek...

Nem.Bár tudom hogy ,hiú ábránd de szertném ha nem a melleim miatt lennék elismert.

És valószínüleg rengeteg mindenben akadájozna amit szeretek...pl biciklizni ekkora mellekkel elég bajos,meg hason feküdni meg minden.persze néha nagyobbat akarok.de végsőnsoron jó alakom van,szép arányos cicikkel,és barátom is szereti öket.

2016. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Pfej be rusnya szegény.

A jobb melle meg sokkal nagyobb mint a bal, ráadásul tiszta eresek, az a parizercsöcse meg tiszta sebes. Nem túl guszta látvány ez a némber :D

2016. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért ne essünk már át a ló másik oldalára. Konkrétan ott tartunk már, hogy ronda meg undorító, ami elég vicces, mert ronda és undorító nők nem keresnek pénzt erotikus modellkedéssel. Márpedig ő az, és nem extrém kategóriában (granny, fat stb.). Azt lehet mondani, hogy hatalmasak a mellei, és ez valakinek nem tetszik, de attól még a maga kategóriájában ez egy jó nő. Tuti 200-an megfordulnak utána 100 méteren, hiszen rohadt vékony hatalmas csöcsökkel.
2016. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
31%

Fantasztikus mellei vannak, imádom az ennyire hatalmas, természetes melleket. Bár akadnak ekkora mellekből még szebbek is. Szerintem a kis mell az ami egyszerűen visszataszító.

26f

2016. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
57%

Oooo szegény leányzó igen lehet hogy 100 méteren 200an megfordulnak utána de nem a szépsége miatt... elsőre az arca nem tetszik olyam mintha álmos lenne.

Aztán a mellei baromira nem egyforma méretüek(tudom hogy senkinek sem) de neki szembetünően nem.

Mivel leginkább ez a 2rész látható (arc/mell)és egyik sem tetszik hanyagolnám.

Elégedett vagyok a barátnőm két pici de formás cicijével.


Ui:ha szép a csaj és mellei is azok akkor nem zavarna hogy bazi nagy.de itt nem ez a helyzet.


Ui2:kedves kérdező ha nem fájt még a hátad 2napig nem irnál ilyen baromságokat hogy bármijen fájdalmat megér.

Arrol nem is beszélve,hogy akkor sex sincs mert fáj a háta.

2016. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!