Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek majd a ballagási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek majd a ballagási pénzemből elmenjek egy drágább prostihoz?

Figyelt kérdés
19 vagyok, teljesen szűz, barátnőm se volt még, 12.-es vagyok, a tervem hogy önbizalmat szerzek tavaszig és fizetek a szexért egy igényes csajnak (akár rosszlányokról gondoltam) igazából ez most csak eszembe jutott :D de jelenleg halál komolyan gondolom
2015. dec. 13. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd. De tényleg legyen igényes. Önbizalmat egyébként nem fog adni.
2015. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja ezen énis filoztam haver :D ! 👊

Egy szopás 10 nél kezdődik 15 percért, egészen 30 ezerig. (Plusz 5 körül van gumi nélkül)

A szex 30 kb fél óra de vannak akik csak egy élvezésig csinálják, óranézegetőst kerüld. A jobbak olyan 40 nél kezdődnek, 30 percre, annó találtam egy jó csajt 80 ért egész éjszakát vállalta volna ;Dd

18f (de még sose fizettem lánynak, nem is fogok :Dd csak érdekelt)

2015. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért fizetnél azért, amit ingyen is megkapsz majd? Ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél és normálisan ki tudod fejezni magad, akkor a nők nagy részénél van esélyed.
2015. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jah úgy értettem, hogy szerzek annyi önbizalmat, hogy elmerjek oda menni, egyébként sztem tuti önbizalmat adna ha jól sikerül ott egy szex
2015. dec. 13. 22:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Am ja én azért nem mentem mert könnyen kapsz csajt az életben. Meg annyit fizetni, rablás 😊
2015. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen csak kezdj el ismerkedni, aztán majd a többi jön magától. Sokkal több önbizalmat ad, ha egy lány önmagadért akar téged mint az, hogy bevállal mert fizetsz neki
2015. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Arra figyelj ne húzzon le anyagilag...de ne is várj szexen kívül mást, sokan beleesnek abba a csapdába prostinál (első alkalom, barátnő sem volt stb..) hogy éreznek valamit a lány-nő iránt. Ez neki csak egy munka szóval kicsi lelked készítsd fel hogy szex és más semmi.
2015. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
áh, hogy ismerkedjek amikor csak a külsőt nézik? nem vagyok egy adonisz, pénzem legalább lesz, és hátha önbizalmat ad, ha mondjuk csak leszop egy jó 20 körüli fekete :)
2015. dec. 13. 22:18
 9/18 anonim válasza:
Menjel! Csak vigyazz hogy higenikus legyen!
2015. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fú az óranézegetős rohadt irritáló, nem utolsó sorban lohasztó tud lenni!

Egyszer amikor voltam kint Németországban, gondoltuk meglátogatunk egy ilyen környéket, kis utca, két egymás takarásában lévő fal az utca elején a külső járókelők belátása ellen. Bementünk és jócskán volt kb 20 lépcsőház egymás mellett és szemben egymással, alsó ablakokban ültek a csajok, főleg ukrán és cseh származásúak, de volt még ázsiai, afro, még magyar is! És mondhatjuk, hogy olcsóbb és ésszerűbb áron dolgoztak. 30 euró volt 20 perc, 40 euró fél óráért (ezeknél külön 10 euró volt bármilyen extra, még azért is külön kértek, ha csókolgatni akartad a mellüket, vagy a testük egyéb pontját), illetve 100 euró volt egy teljes óra, de ebben bármi benne lehetett, már ami nem számít extrémnek. Kétszer voltam ott, először egy ilyen óranézegetős p*csához sikerült betévednem, akkor még csak 20 perccel próbálkoztam, mert túl jó csaj volt, akitől úgy éreztem úgyis hamar elmegyek. Dolgozott rajtam úgy 5 percig, aztán mehetett a lényeg, majd 15 percnél rámszól, miután a karórájára tekintett: you have 5 minutes to finish. Mondom magamban: - any**at, most ez kellett??? - szó se róla azonnal elment a kedvem, de már csak azért is gyorsan megdolgoztattam a pénzéért, gyorsan elsütöttem a patront, aztán fél perccel a vége előtt leléptem, mielőtt elkér még 10 eurót. Amikor pedig szólt az idő miatt, egyből megéreztem odalent, hogy kezdek puhulni, pedig amúgy nagyon izgi csaj volt. Szóval ezeket tényleg próbáld elkerülni, bár hülyén jön ki, ha előre megkérdezed: - ugye te nem nézegeted közben folyton az órát?? :D

2015. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!