Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (leginkabb 30-55), ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (leginkabb 30-55), ki fizetne egy fiatal nőnek szexért és mennyit fizetne?

Figyelt kérdés
Mik lennének az elvarasaid? Kort is irjatok.

2015. dec. 16. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Én. 10 Ft-ot. Legyen nagy csöcse.
2015. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
veled? Hány éves vagy?
2015. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
10-15 36/F
2015. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne úgy szexelni, hogy egy nem hivatásos lány csak azért fekszik le velem, mert megfizetem.

Viszont ha sok pénzt kapna érte, akkor meg lehúzásként élném meg, nem pedig a dominancia egy megnyílvánulásaként, szóval oda lenne az élmény.

2015. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Balanus_concavus ***** válasza:

10k


24f

2015. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

15-20 ezreket fizettem, amikor csináltam ilyet

Egyszer fizettem 10-et és megbántam (igénytelen volt)

Egyszer fizettem 30-at és megbántam (nem nézett ki olyan jól meztelenül és nem volt olyan jó a szex, átlagos volt az egész)


Elvárásaim mik voltak:

-higiénia

-orális szex oda-vissza

-kedvesség

-rugalmasság pózokban


Ilyen helyzetekben sose vártam el semmi extrém vagy különleges perverz dolgot, maga az újdonság, illetve a látvány, illetve a helyzet volt, ami izgalmas volt, hogy egy szép fiatal, de nem prosti foglalkozású lány lefeszik velem pénzért. Kellemes élmény volt ez nekik is és nekem is.


36/F

2015. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ja, és persze elvárás volt a nekem tetsző külső, de az mindenkinél az szerintem... A vékony de formás lányokat szeretem, 25 év alatt kb.

Néha extrém kinézetűek is izgattak, volt 2x brutál izmos, sportos, rövid hajú csaj, volt nagyon vékony (45kg alatt), ami izgat még: ázsiai, széttetovált, nagyon pici (150cm/40kg). Félvér (afrikai-magyar) is volt. Csak 18 év felett, mert úgy törvényes.

2015. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15k, diszkréció, higiénia és egy helyes pofi.
2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Noha kissé túlkoros vagyok a kérdésben szereplő életkorhoz képest (az 57-iket taposom), megszólítva érzem magam.

Szexért nem fizetnék. Mindössze egyszer tettem ilyet, még fiatal koromban, de azt is csak azért, hogy elmondhassam, ezt is kipróbáltam. De amúgy az elmúlt 40 évben mindig volt partnerem (néha több is, mint kellett), így a dolog ezen része hidegen hagy.

2015. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit! Elég töketlen, aki nem talál magának nőt.
2015. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!