Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire nehéz egy barátnőt találni? :D

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek már aggódni, hogy miért nem tudok összehozni egy normális kacsolatot. Ismerőseim szerint helyes,aranyos jóképű vagyok . Akiknél próbálkoznék pedig mint foglaltak , mint legjobb parkolóhelyek szupermarketben :D Ha pedig találnék 1 aranyosat és még faszija sincs, akkor hiába írok rá , mert azt hazudja hogy van, vagy ismerek olyat is aki nem akar barátot pedig nem volt még neki. WTF??? Komolyan mondom elvagyok átkozva , kész vicc az egész,komolyan mondom már mindenhol kézen fogva sétáló párokat látok , mint egy rossz rémálom :D Pedig önbizalmam is van most ami régen nem volt, komolyan mondom mit kéne tennem ? :D

2015. dec. 21. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőt találni könnyű. Normális barátnőt találni nem.
2015. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Mintha csak én írtam volna ezt... ^^ :D
2015. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
43%
Nekem idén 3 barátnőm volt, és nem vagyok hű de jókép, szóval annyira nem nehéz. Ja, és főleg az utolsó kettő nagyon szép volt. De hogy normálisak is legyenek, az más kérdés...
2015. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Éppen erről megy a vita kicsivel lentebb is. Nem tudom, hány éves vagy, de harmincasként azt látom-tapasztalom, hogy az ország fele hercegnőkből áll.
2015. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Biztos csak a szépekre hajtasz.
2015. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarok általánosítani csajokat, de olyat tényleg nehéz találni, aki tök átlagos testalkatú (ez aztán nagy igény mi? XD), és mellette nem is elviselhetetlen (ez meg főleg :D ). Ha egy csaj meg tökre ki van rittyentve, róla meg valamiért az jön le, hogy pénzéhes vagy "sarkos" :) Meg volt, hogy pattintott egy csaj, mert egy fiú ne legyen nyomulós...de bakker, így hogy a 'csába ismerjem meg ha már az is nyomulás, hogy elhívom valahová? :)
2015. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
20 vagyok .Nem csak a szépekre hajtok , sőt . Inkább az aranyos visszahúzódóbbak jönnek be , akik ilyen helyesek . Jó nyilván nyilván nem szörnyelláknál próbálkozok
2015. dec. 21. 13:29
 8/32 anonim ***** válasza:
ez nekem sántít. honnan van önbizalmad, ha csak visszautasítást kapsz?
2015. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz.
2015. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez ilyen dolog, a párkeresésben túl sok realitás nincs, csak az alap;aki külsőre jó, szép,vonzó, annak könnyű társat fogni, aki pedig átlagos, annak nehéz, pedálozni kell rendesen ha akar párt.
2015. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!