Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itteni nők! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni nők! Ti szeretitek, ha istenesen lecumiztatja magát veletek a partneretek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha hosszabb a hajatok, két cuki kis copfba fogja és abba kapaszkodva akár a nyelőcsövetekig is behatolva cumiztatja magát veletek már-már öklendezésig? Vagy a fejetekre ráfog, és erőteljesen lepipáztatja magát így?


Tapasztalataim szerint nem annyira szeretik ezt a nők, nem is erőltettem így, de azért bepróbálnám legközelebb a barátnőmmel, ha lesz. :)


Kort is!


2015. dec. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Imádják! Levegőt se hagyj venni neki.
2015. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha nincs copfja, már nem is jó? De finnyás vagy, hallod e!!!
2015. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Jó lesz a paróka is...:D
2015. dec. 21. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. 18
2015. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm szereti, sőt kifejezetten kéri is hogy durvábban szopassam meg.
2015. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem ha fogja a fejem és mutatja a tempót, de én akarom csinálni.
2015. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!