Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire valószínű hogy ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy ott belefutok életem párjába?

Figyelt kérdés

Na szóval, szeptemberben (ha minden terv szerint halad), akkor költözök Budapestre az egyetem miatt. Lételemem a futás, és imádom a Margitszigetet, így gondoltam, hogy rendszeresen járok majd oda futni. Érdekelne, hogy a futók mennyire ismerkednek ott egymással? Előfordult már valakivel, hogy pl. elment futni és egy telefonszámmal a farzsebében ment haza? Így azért remélem mindenki látja, hogy a kérdésben mekkora szóviccet sikerült összehoznom :D


Szóval pls osszátok meg velem a tudást! :)

18L



2015. dec. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez emberfüggő, én elég könnyen ismerkedem így simán menne futáskor is. Van aki például magányos farkas és direkt azért megy futni hogy kikapcsoljon és ne kelljen mással is kommunikálni. Van akit feltölt és szívesen létesít kapcsolatot másokkal is. Próbálkozni ér
2015. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belefuthatsz valaki, aki aztán a párod lesz, arra nagyobb az esély, mintha életed párjába futnál bele. Kivéve ha olyan a helyzet, mint a csillagainkban a hiba, ott nincs sok idő összeveszni.
2015. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan. A Margit sziget tele van szatírokkal.
2015. dec. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeptembertől Budapestre fogok járni egyetemre ha jól megy, de szerintem bárhol lesz alkalom ismerkedni hiszen nagyon sok új ember lesz az életünkbe. 18/f
2015. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!