Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a probléma, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma, és hogyan lehet megoldani? Miért vallok mindig kudarcot a szexel?

Figyelt kérdés

Én egy 29 éves lány vagyok, a párom 38 éves férfi. Mindketten tapasztalatlanok a szexben. A mostani párommal eddig kétszer próbáltuk a szexet. Ő nem tudott eljutni odáig, hogy behetoljon. Nedves voltam és eléggé tág.Akkor Két ujjamat könnyen, fájdalom nélkül be tudtam tolni, nem felizgult állapotban ez nehezen szokott menni és kicsit fáj is, de azért nem vészes. Viszont előző párommal is ugyanez volt a probléma. Vele egy évig próbálkoztunk a szexel, de nem jött össze.Akkor még csak 22 éves voltam. Lehet, hogy velem van valami baj? Nehéz dolog a fiúnak megtalálni, hogy hova és hogy tegye be a szerszámát? És én hogy tudok nekik segíteni? Nagyon fusztrál már ez, hogy egyáltalán nem működik a szexuális életem.

Pontosan általában az szokott történni, hogy a fiú valamelyest közel tapogatózik, de nem sikerül betolni a szerszámát, hanem az elgörbül.



2016. jan. 1. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ujjazzon a behatolás előtt. Akkor talán betalál.


Az is lehet hogy túl feszült. Ilyenkor egy masszázs segíthet.

2016. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán el kéne lazulnotok, mind a kettőtöknek. Egy hosszabb, kiadós előjáték pedig nem ártana, ami alatt elélvezel.

Azt nem értem, ha nedves és tág voltál, miért nem tudta betenni.? Meg hogy-hogy hova, :D Ez eléggé viccesen hangzik. Gondolom azért, nincs olyan vastag neki, mint egy borosüveg. :)

Elgörbül? Biztos nem teljesen merev neki. Bár lehet valakinek, ilyen mereven, nem tudom. Nekem kemény, mint a fagyott kutya lába. :D

2016. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. 2 idiotat talaltal akik nem tudnak dugni. inkabb keress mast. vagy vegyel egy vibratort es neha jatsz magaddal.

iagazabol eleg sok koztetek a korkulonbseg, mar meglephetett volna vele.. 38 evesen tudnia kellene hogyan kell megdugni egy not ...

Nem veled van a baj es ha azon gorcsolsz, h veled van akkor meg rosszabb lesz. relax es elvezd !!

2016. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!