Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
50%
Nem unjátok még az ilyen kérdéseket? Én megértem, hogy jó kiírni magatokból a csalódottságotokat, de napi szinte 3-4 ilyen kérdés szerepel itt...
2016. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
51%
Vagy simán csak nem kell a csajoknak ilyen hisztis pi.csa.
2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Jó stílussal, jó hajjal tudsz kompenzálni a kinézeteden. Persze ez pénz kérdése is...
2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
54%
azt monjda :D Jó hajjal :D probáld meg egyszer inkább azt :o hogy nem hisztizel itt mint valami rinya p*icsa mert tudod inkább ezaz amit nem szeretnek a lányok :O énsem vagyok a legszebb legény :D de eddig csak szép barátnőim voltak illetve a mostani is szép :D egyenesen gyönyörű, a lányok a magabiztosságot szeretik legalábbis tapasztalataim alapján :O az tetszik nekik bárhogy is nézelki :D
2016. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
#4 Igen egy jó haj csodákra képes még egy csúnya srácnál is hiába nevetsz... Ugyanez a helyzet a stílussal, ha mind 2 megvan szinte nyert ügyed van. A magabiztosság önmagában kevés mint árvaházban a szülői értekezlet.
2016. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
59%

Megerősítem: sose lesz csajod.

Nem vagyok szép csaj, de ilyen önsajnáló, nyálas izé nekem se kell.

Szerintem vágd le a farkad és csinálj belőle kulcstartót. Legalább használod.

2016. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:

Igen, a jó haj segít, de ha pl. kopaszodik az illető?

Ismerek olyat, aki 21 évesen kopaszodik.


Egyénként meg nem érdekes.

Magabiztos legyél, és TANULJ!

Az én pasim alig magasabb nálam, (magassarkúban egy magasak vagyunk) Púpos (gerinc deformitás) genetikusan kopasz, vékony széles szája, nagy homloka, széles, lapos orra, pocakja van.

Ha valamit tovább örökítenék belőle, az a szeme.

Összesen 5 ezer forinttal keres többet nálam.


Szeretem őt. Előttem is szép barátnői voltak. Mert okos. Mert mindig higgadt. Mert türelmes. Mert kedves.

És sosem picsog semmiért.

2016. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:

#6: Neked miért jó a földön fetrengő emberbe még egyet belerúgni? Még alig múlt dél, de már valaki így felkúrta az agyad, hogy itt adod ki magadból a feszültséget? Nem lenne jobb érzés inkább valami tanácsot adni, amivel segítesz is a srácnak? Ha csak erre vagy képes, akkor minek írsz? Vagy teli vagy komplexusokkal és ezzel próbálod kompenzálni? Legyen véleményed és oszd is meg nyugodtan, de nem muszáj mindenkivel úgy beszélni, mint akit a seggedből rángattál elő.


Kérdező: Tudom, hogy ez nem boldogít, de nem vagy ezzel egyedül a világon. Sok olyan férfi él a Földön, aki csak egy fokkal szebb az ördögnél, de mégis boldog párkapcsolatban élnek. Függetlenül attól, hogy a #6-os egy tapintatlan alak, attól még igaza van. Próbáld meg egy kicsit összekapni magad! Végy erőt magadon! Kezdj el sportolni, edzeni! Cseréld le a ruhatárad! Nagyon sokat dob rajtad, ha ízlésesen, stílusosan öltözködsz! Olvass sokat, tanulj és képezd magad! Lég humoros és magabiztos! Ha minden megvan, akkor el is kezdhetsz ismerkedni. Csak ne hagyd, hogy lekoptassanak. Tudni kell kezelni a lerázós szövegeket. Ahogy a világon szinte minden, az ismerkedés is tanulható, elsajátítható! Hidd el, hogy ha megnyerő a stílusod, magabiztos vagy és van tartásod, akkor az ábrázatod szinte harmadrangúvá válik. Ne tudd meg micsoda fazonokat látok néha olyan nőkkel sétálgatni, leesik az állam. :D Van aki szerencsés és helyes arccal, jó testtel, jó családba születik, neki könnyű. Neked a nehezebb utat dobta a gép és keményen meg kell küzdened a boldogságért. De lehet talán emiatt jobban is fogod értékelni, ha egyszer megtaláltad. :) Szóval kapd össze magad! :) Sok sikert!

2016. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:

8# En igazat adok a hatos versenyzőnek, bár szerintem is egy hajszállal túl lepett egy bizonyos határt.

Ezek a típus emberek, csak sajnáltatni vannak itt. Amiket leírtál szerinted nem tudta eddig, tett érte bármit is. Nem, mert ismerek egy srácot aki kigyurta magat meg sincs csaja, meg ismerek valakit, akinek tok sok önbizalma van meg is lekoptatjak a lányok, meg több diplomája van meg sem volt soha nővel, sorolhatnám. Szerintem legalább 50 gyogyegernek írtam itt a fórumon, hogyan kezdje el, senkitől nem kaptam privit, hogy kosz utána néztem, nagyon tetszett a könyv a videó, vagy nem tetszett ezert meg ezert. Itt mindig a síráson van a lényeg.

2016. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
Csak neked, velem szóba állnak.
2016. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!