Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki csalta már meg a párját,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját, hogy viselte meg a későbbiekben? Lelkileg hogyan hatott rá, vagy esetleg nem is viselte meg amit tett? Titokban tartotta és próbált úgy élni mint ami nem történt meg vagy elmondta egyből?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nem mondtam el, nem is fogom, mert számomra semmit sem jelentett, olyan volt mintha kivertem volna magamnak
2016. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen történt? Gyakran eszedbe jut vagy könnyen túl léptél rajta?
2016. jan. 6. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
túl léptem rajta, de néha eszembe jut.
2016. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia

Engem a barátnöm csalt meg. 2 éve történt hogy megyek haza a volt sulibol es a bitonsági ör megálitot monta hogy a baratnöd meg csalt engem. Meg mutata a kamerat a video felvételt és látam én beszéltem vele dobtam és ma i napig belém szerelmes

2016. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
premier planba csinálta a csajod? :D élvezhette a biztonsági őr!
2016. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Több barátnőmet is csaltam már meg sajnos. Volt, hogy elmondtam őszintén, és volt, hogy magamban tartottam. Mindenféleképpen nagyon rossz, de összességében jobb nem elmondani hanem elhallgatni és elfelejteni. Úgy már nem lehet élni, mintha nem történt volna meg de elmondani semmiképpen nem jó. Csak bántod vele a másikat, és jobb ettől nem lesz.


A mostani páromat is csaltam meg egyszer és sajnos elmondtam neki egy rossz pillanatomban. Azóta is bánom, mert mindig a fejemhez dörgöli.

2016. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megviselt, és el is mondtam. Én szakítottam mert furdalt a lelkiismeret. Sokáig inkább nem is volt komoly kapcsolatom. N
2016. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy itt milyen undorito emberrk elnek.. Miert kell a parotokat megcsalni? Fel nem fogom
2016. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!