Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy viszonylag nagy darab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy viszonylag nagy darab (ott is; höhö) csávó vagyok, a barátnőm pedig egy szűz, és kicsi csaj. Ötletek első alkalomra?

Figyelt kérdés

Tehát én így tényleg, ez a 195 cm, 100 kiló, lent nem részletezném de nincs mit szégyellnem.

A csaj pedig 155 cm körüli a maga kis 42 kilójával, és szűz. Egyszer már majdnem lefeküdtünk, de eléggé zavarban volt, össze is húzta magát lent, így a behatolásig se jutottunk el.

Akkor utána végigfutott az agyamon, hogy megeshet-e vajon az, hogy akkora a méretbeli különbség a két ember között, hogy nem is lehetséges tényleges szexuális élet élése kettejük között.

Azért a közeljövőbe teszünk újra próbát, de adnátok valami tippet? Nem vagyok valami zsugabubus, de tudom hogy előjáték, ujjal tágítás meg ezek az alap praktikák, de esetleg síkosító használata (óvszeren) használna valamit? Vagy valami más? Köszi szépen


2016. jan. 7. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
"ott is;höhö" XDDDDD
2016. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
En felnek hogy osszetorom a csajt eskuszom :D bele nem tennemxdd szetszakad valami baja lesz mit csinalok xd
2016. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit kisebb különbséggel kerültünk hasonló helyzetbe, megoldható
2016. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem tudom mi volt a gond de ugyan ez a helyzet állt fenn :) a síkosító segített
2016. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ki fogja bírni a kiscsaj.

Persze normális előjátékkal..

2016. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
67%
Hát, ha nem 14-15 éves a lány, csak nem lesz baj..
2016. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Az agyad is nagy darab?
2016. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy az agyam nagy darab-e, gondolom ha már az egész koponyám nagyobb azzal az agy mérete is próbál arányos lenni, DE

nem tudom azt tudod-e hogy az agy méretének vajmi kevés köze van az egyé intelligenciaszintjéhez

és ez amúgy se releváns információ az általam feltett kérdéssel kapcsolatban

2016. jan. 7. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy a párod lazítsd le (agyban), mivel nagyon sok minden ott dől el. Masszírozd meg esetleg, teremts nyugodt hangulatot (gyertyafény, zene...), légy gyengéd és nyújtsd el hosszan az előjátékot (figyelj rá oda).

A vastagság nem szokott gond lenni, eléggé tágulékonyak vagyunk odalent :) kivéve, ha be vagyunk görcsölve. A hosszúságra viszont figyelj oda, ha túl hosszú, ne menj be mélyen mert az nagyon fájhat, főleg az elején.

Síkosító nem szükséges, ha jó az előjáték elég nedves lesz...

Remélem segíthettem.

2016. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
majd írd már meg,hogy mire jutottatok tetszik egy ilyen kaliber srác,de félek tőle :D
2016. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!