Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmondtam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a páromnak, hogy nem vagyok már belé szerelmes, kb. azóta korai megömlése van. Emiatt van?

Figyelt kérdés

Nagyon mélypontra került a kapcsolatunk régóta fennálló tőlünk részben független okok miatt, aminek aztán a kapcsolatunk itta meg a levét. Majdnem szétmentünk, de megbeszéltük a dolgot, igazából folyamatosan kommunikáltunk egymásnak a problémáról..én bevallottam neki, hogy bár nagyon szeretem, szerelmet jelenleg nem érzek.

Azóta 2-3 perc alatt elmenne szex közben, ha megáll, akkor 5 percig bírja kb., ha én irányítok és ugyanúgy csinálok mindent, mint korábban, a szokásos 20 perc helyett 2 perc alatt úgy elmegy, hogy én észre sem veszem. Tegnap este is meglovagoltam, kb. 2 perc után láttam, hogy élvezi, majd 10 perc múlva elmentem, folytattam, aztán 5 perc után szólt, hogy ő már rég elment...


Lelki okai vannak ennek?


2016. jan. 7. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt el tudtad neki mondani akkor ezt miért nem tudod tőle megkérdezni?
2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

szerintem eddig visszatartotta amiért azt hitte,hogy szereted. most pedig mivel elmondtad neki,hogy nem, így nem érdekli, hogy neked lesz-e orgazmusod csak ő menjen el.

ha már nem szereted miért vagytok együtt?

2016. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondja, nem tudja, mitől van, nem érti, mert nem is igazán élvezi a szexet, már érzi, hogy mindjárt elmegy. Az orgazmus sem olyan jó neki.


És ne értsetek félre, nem a fejéhez vágtam, hogy már nem vagyok szerelmes, megbeszéltük hosszasan a dolgot, bőgtünk mindketten közben, hogy szeretjük egymást, stb.

Tanácsot szeretnék, hogy mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen neki, tudok-e csinálni valamit, mert ő tanácstalan.

2016. jan. 7. 16:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeretem, csak szerelmet nem érzek most! De mindennél jobban szeretem! 3 éve vagyunk együtt.

Szeretné visszatartani, mert megáll közben, és tegnap sem szólt addig, amíg én nem mentem el, hogy 2 perc után ő elment. Mert a merevedése megmarad. És gondolom orgazmus uttán nem volt neki annyira jó, hogy pihenés nélkül lovagoltam még 10 percet rajta, de nem szólt.


És amikor ő irányít és elmegy, én meg még nem, mindig befejezi máshogy. Előjátékra is figyel, ott is megvárja, hogy orgazmusom legyen.

2016. jan. 7. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:
És neki sem jó, hogy ilyen gyorsan elmegyy, mert nem intenzív az orgazmusa.
2016. jan. 7. 16:47
 6/8 Linó03 ***** válasza:
88%

Ha régóta együtt vagytok, az természetes, hogy szerelmet már nem érzel, mert a szerelmet okozó hormon egy idő után átalakul (egyszer 2 évet hallottam rá), de ettől még szeretheted. A szüleim sem szerelmesek már, de szeretik egymást és egymásnak vannak (meg nekünk).

Ha tényleg szereted, akkor szerintem ezt tedd világossá számára, hogy mi az, hogy nem szerelem, de szeretet, akkor talán nagyobb lelki biztonságot tudsz adni neki, és így a szexuális dolgok is pozitív irányba változnak. Beszéljetek sokat! Annál nem sok jobb módszer van arra, hogy az ember választ kapjon a kérdéseire és elmúljanak a kételyi.

2016. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sokkal tovább bírom olyan lánnyal, akiben megbízom és akivel megvan a lelki összhang. Szerintem a barátod is ilyen, hogy fontosak neki a lelki tényezők. Ne várd el tőle, hogy ilyenek mellett is sokáig bírja!
2016. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem várom el, nekem abból a szempontból teljesen mindegy, hogy mikor megy el, hogy a merevedése mint írtam, megmarad és mindig megvárja, hogy nekem is legyen orgazmusom, nem hagy ott, amikor ő "végzett".

De neki nem jó így, mert nem élvez nagyot.

De próbálkozok valamivel majd akkor, hogy érezze, szeretem.

Nektek férfiaknak mi jön be legjobban?

Masszázs+szex, masszázs+orál, masszázs+péniszmasszázs+szex, masszázs+péniszmasszázs+orál?

Sima orál?

Segítsetek légyszi! :)

2016. jan. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!