Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti szexeltetek már távolkeleti/kínai, koreai, japán/csajokkal? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
En nem de a parom csokolozott japan lannyal es azt mondta , hogy bonyallal csinaljak,valosaggal megfulladt tole...
2016. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Öhm. Mint a többi lány? Ebben nincs semmi olyasmi, hogy "jaj, ő távol-keleti, akkor biztos, hogy más". Ugyanolyan emberek, mint te vagy én.
2016. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem ugyaolyan, te észlény! Teljesen más kultúra! Egy thai lány csak úgy nem fog nyelves csókot adni. Tapasztalat! Meg még 30+ évesen is mint egy tinilány, olyanok külsőre. A magyar csajok meg 25 fölött már egyre rondábbak..
2016. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Hármas: Remélem, hogy fogja ezt a kérdést majd legalább egy, 25 éves vagy a fölötti nő olvasni. XD
2016. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
65%
#3 te mekkora egy kő bunkó vagy:D még h a magyar lányok 25 év felett nem sexik?!mégis a magyar lányokat dugod nem így van?!a kis kínaiak is egyszer megfognak öregedni sőt mindenki még te is és pár év múlva senkinek nem lesz gusztusa lefeküdni veled max a pénze miatt ha lesz egyáltalán:Dszánalmas csicska
2016. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos még nincs tapasztalatom,de azt hallottam hogy alul sokkal jobban nedvesednek,az ágyban nagyon el tudják engedni magukat,sokkal felszabadultabban szexelnek.Ilyet hallott,vagy tapasztalt valaki?
2016. jan. 8. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
én ugynezt hlottam a roma, meg félvér csajokról...de tapasztalatom nincs.
2016. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

igen, tényleg eltudják magukat engedni de ezt csak egy "fehér" pasi tudja elérni náluk,mert amúgy a keleti férfiak eléggé félénkek és szemérmesek,konzervatívak egy nyugati/európai pasihoz képest.

Mellesleg a szexualitás iránt is érdeklődnek hisz férfiak de a társadalmuk ezt a rideg,aszexuális képet ragassza rájuk mert szerintük ez az illő.Pl: szex közben sem néznek egymás szemébe (máskor sem merik felvenni a nőkkel a szemkontaktot)

Ezért is lesz mindig is jobb párosítás egy ázsiai pasi-fehér csaj

ázsiai csaj-fehér pasi páros mert kitudják hozni belőlük a szexuális állatot.

Míg a nyugati/fehér ember kissé vadabb,agresszívebb addig a keleti ember lágyabb,érzékibb

és véleményem szerint ezért is verhetetlen az elegyük,az egyik fél ad,a másik elvesz!

Imádnivalóak! (én is szeretnék egy ázsiai férfival megismerkedni a jövőben)

Ez az én személyes véleményem (és értesüléseim külföldi ciccekből és videókból)amit nem kell készpénznek venni!

köszöntem és sok szerencsét egy dög ázsiai lányhoz :)

18/L

2016. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jöhet még. 8-as!Én is valami ilyet képzeltem el,neked is hasonló jókat kívánok! :)
2016. jan. 8. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet kategorikusan kijelenti, hogy valamely népcsoporthoz tartozó lány ilyen, vagy olyan. A földkerekség valamennyi országában vannak vérmérsékleti különbségek, és elsősorban ez, másodsorban pedig az aktuális partner határozza meg, hogy egy nő hogyan viselkedik az ágyban.
2016. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!