Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ha csajjal vagyok bár erős merevedésem van az aktus alatt az izgalmi szintem nem növekszik és képtelen vagyok elmenni? (olyan érzés mintha egyáltalán nem lenne érzékeny a péniszem) 34F

Figyelt kérdés
Tanács? Kézzel képes vagyok elmenni, akkor is ha a barátnőm csinálja. De szájjal és punciban nem.

2016. jan. 8. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzéketlenné vált a makkod. Ez vagy adottság vagy túl sokat verted.
2016. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzászoktál gondolom a sok masztihoz. Az én barátom is így volt ezzel, kb. 1,5 hónap alatt sikerül megoldani a dolgot.

Először kézzel izgattam, majd amikor már majdnem elment, átváltottam szájra+kézre. Nem jött össze egyből, de a 3-4. alkalommal el tudott menni. Aztán szex után mindig befejeztem neki szájjal, hogy ne legyen kudarcélménye. Kb. 1,5 hónap után el tudott menni bennem.

De ő szűz volt, és velem volt először. Neki az is fura volt, hogy mozgott közben, így elterelte valamilyen szinten a mozgás a figyelmét.

2016. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a hölgy túl tág neked!
2016. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg kitartás kell a barátnőd részéről, volt, hogy 40 percig oráloztam, mégsem ment el végül a barátom.

Te pedig mondogasd a barátnődnek, hogy nem ő tehet róla, és nem vele van a baj, mert azért egy idő után elég frusztráló tud lenni a dolog.


De a mi sztorink már 3 éves, és azóta sem volt semmi probléma, úgyhogy biztos sikerülni fog nektek is megoldani. :)

2016. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!