Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha már nincs hozzá kedvem? 23L

Figyelt kérdés
A barátom rengetegszer elutasított már, amikor volt kedvem a szexhez, mostanában már nem is próbálkozom, úgy is mindig elutasít valamilyen címszóval. Nagyon ritka amikor van hozzá kedve, általában havonta 1x-2x. Már maga a szex sem izgat annyira, mintha emiatt eltűnt volna a varázsa...
2016. jan. 9. 14:56
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Az, hogy elment a kedved az normális. Maga a helyzet, ími kialakult az nem.


Te döntöd el meddig szenvedsz vele.

2016. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene cserélni,most emiatt te is majd egy halveru nő leszel? Ér annyit a kapcsolat?
2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, nem mintha elszámolni valóval tartoznék valakinek is, de már meg van főzve délután 3-kor... Ha ennyire tartod a nőket, hogy csak főzzenek és takarítsanak, akkor te se lehetsz jobb a barátomnál...
2016. jan. 9. 15:02
 4/15 anonim ***** válasza:

így normális, hogy nincs kedved hozzá, senkinek sem lenne. hagyd ott, és keress valaki mást, hosszú távon csak tönkretesz.

21L

2016. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első csak egy troll, aki be akart szólni. Nem ismered a névtelenség kultúráját? A való életben hízelegne.
2016. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem veszem készpénznek a kérdést még. Így éled meg, hogy te akarod, ő meg nem akarja, valószínűleg egy frigid lusta légzőlény lett akkor.


Jó, és akkor most mi a valóság? Mi történt, amiért ennyire eltávolodtatok hogy nem közeledtek egymáshoz? Ugye véletlenül sem kölcsönös a helyzet, csak egyoldalúan írod ki a kérdést, őt téve felelőssé az egészért? Ugye nem így történt, hanem ahogy a kérdés is szól?

2016. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy történt valójában, hogy a kérdező barátja megdugta anyádat, és annyira szar volt, hogy impotens lett
2016. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy történt ahogy írom, mindig van valami indoka. Én nem utasítom el, nem is adtam rá okot. (Meg tudnám magyarázni egy indokkal a barátomat: munkamániás)
2016. jan. 9. 15:18
 9/15 A kérdező kommentje:
indokkal helyett szóval- bocsánat, elírtam
2016. jan. 9. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj, 8-as, inkább kapd be a fas.zom és nyeld le.
2016. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!