Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legdurvább dolog amit megcsináltatok kavarás cimszó alatt részegen (vagy józanon) házibulin, buliban stb?

Figyelt kérdés
Csók? kivertétek a srácnak? megujjaztak? szex? ja és mennyi korotok/hány évesen történt?

2016. jan. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

megpróbáltam lesmárolni egy ismerősömet.

22 vagyok és ennyi voltam, mikor történt. pár hónapja.

2016. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A srác annyira szerelmes volt belém, hogy végül beadtam a derekam és elvettem a szüzességét.

21 vagyok, fél éve történt

2016. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex
2016. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Már nem nagyon válaszolnak meg ilyen kérdéseket, mert az esetek 90%-ában 5-6 oldalas vita keletkezik, hogy mennyire undorítók a mai nők és mennyire nincs tartás bennük. (ami nyilván általánosítás, de jó pár emberre igaz)

A másik meg hogy nem kíváncsiak a sok nyomorék privátjára.

2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Buliban csókig mentem, tovább nem akartam és nem is adtam be a derekam soha. 19/L
2016. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!