Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg egy "létező"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg egy "létező" dolog, hogy egy szép nőt azért nem szólítanak le sokan, mert nem merik?

Figyelt kérdés
Pasik,tényleg van olyan,hogy egy lányt/nőt azért nem mertek leszólítani,mert olyan "jó csaj"?

2016. jan. 11. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen létező dolog. Oka elsősorban az önbizalom hiány. Másodsorban pedig az a sztereotíp gondolat,hogy a szép nőknek magasak az egzisztenciális igényük.
2016. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
77%

Létező, de nem jellemző.

Értsd nem szabad általánosítani.Még a legmagabiztosabb pasi is el-el bizonytalanodik néha és a legfélszegebb is néha próbálkozik.

2016. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj vissza a középsulira! Az ügyeletes jócsajt mindenki elkerülte, vagy folyamatosan bepróbálkoztak nála? Na ugye! :D
2016. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát,volt,a többség kerülte emiatt és csak messziről ácsingóztak utána,kevesen mertek odamenni:D Mármint,haverok,barátok mindig voltak körülöttük,de olyan,aki bepróbálkozott volna...nem sok:D Így gondoltad te is?:D
2016. jan. 11. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, valahogy ez az utcán leszólítás sose volt az én műfajom, eleve nem a legjobb hely beszélgetni pl egy villamoson/metrón mert semmit se hallani, vagy éppen siet valahova az illető, na meg persze én is folyton rohanok.


Szórakozóhelyen persze más a dolog, de ott is inkább csak barátkozni, kicsit flörtölgetni szoktam, de bárkivel szívesen szóba elegyedni, ha a helyzet úgy alakul.

2016. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Koràbban volt ami főleg az önbizalom hiànyànak tudhatò be.

Ma màr ennek a tudatàban egy kèt elszalasztott dolgot sajnàlok.

2016. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez miért hangzik hihetetlenül?
2016. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Fordítva is. Egy jó pasitól is tartanak a nők...
2016. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!