Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ciki ha egy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy 18 éves fiú még mindig szűz. Hogy fogadnátok, ha ezt mondaná az a fiú nektek, akiből nem neznétek ki hogy az? Pozitív vagy negatív csalódás?

Figyelt kérdés

Kezdtem ismerkedni mostanában megint, és a lányok nem hiszik el, hogy szűz vagyok, s kissé égő is közölnöm :Dd (testileg, arcilag, rendben vagyok meg minden , de belül is :D!)

A többség azt mondja hogy valami bajom lehet hogy még mindig szűz vagyok, pedig szerintem nem, kinek mi, egy jó kiállású férfi (akarom írni inkább kisfiú ) vagyok :Dd a farkam se kicsi, szóval minden téren megvagyok, de ez zavar, mármint hogy szűz vagyok...

Hogy fogadnátok, ha a fiú aki tetszik, és nem néznéd ki belőle, hogy még mindig szűz, közölné, hogy az ?

Köszi a válaszokat



2016. jan. 11. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
hát én nem foglalkozok kisgyerekekkel bocsi.
2016. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna, ez nem olyasmi, ami miatt kiröhögném vagy ott hagynám. a mai világban ez már pozitív csalódás.

21L

2016. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen haverom, akiből nem nézném ki,hogy szűz. Semmi probléma nincs vele amúgy, inkább legyen az, mint olyan, aki 100lányon átment. Meg persze, becsülendő,ha várja a megfelelő lányt, nem pedig más okból nem sikerült még a nagy bumm.:) 18/L
2016. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Lassan papokat megszégyenítő a teljesítményem :Dd

Alkalom sok lett volna, de nemtudom miért, sose mentem bele, lehet azért mert hülye vagyok 😀 de tényleg csak egy olyan lánnyal menne, akiben érzem azt a pluszt meg mindent. A remény hal meg utoljára, hátha :Dddd

2016. jan. 11. 23:28
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, sőt örülnék neki:D Felőlem lehetnél huszonix éves és akkor se zavarna. Lehet az az oka, hogy én is az vagyok és nem gondolom hogy a szexualitás a legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Amúgy nem furcsa egyáltalán. 18l
2016. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én tojnék rá. Ha szeret, akkor nem érdekli.
2016. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
amelyik csajnak ez ennyire számít az rendeljen fucking machine-t :D
2016. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%
Voltam olyan férfival aki 20 fölötti volt és szűz. És semmi baja nem volt. Egy kedves, jófej, laza srác. Így jött ki az élet. Meglepődtem a tényen, de semmiben nem gátolt. Kicsit örültem, hogy én vagyok neki az első nő. És igyekeztem, hogy az első alkalomról csodálatos emlékei maradjanak. :)
2016. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Be mobdd el Utólag se. A válaszolók hazudnak.
2016. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne mondd akart lenni.
2016. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!