Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexeltetek már/szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexeltetek már/szexelnétek úgy hogy tűsarkú csizma van rajtatok? Srácok volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

nem a fétisem ez, de mostanában elkezdett izgatni vmiért, kipróbálnám a barátnőmmel...


20/F


2016. jan. 13. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

csak úgy tudod a nadrágját levenni ha a cipőjét is

ha leveszed a naciját akkor visszahúzod a cipőjét vagy mi?

2016. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt benne részem. Térd zokniban viszont igen. :) Erősen izgató volt benne a volt párom.
2016. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen 25/l
2016. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 2


Mi nők, olyen rafkósak vagyunk, hogy még erre a nadrág-lábbeli problémakörre is van megoldásunk:


[link]

2016. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, csináltuk már párszor, nem az én fantáziám volt. Nekem nem volt jó.

Alapból nem ad semmit (szinte nem is látod), viszont a csajtól egy rossz mozdulat és átszúrja a tüdődet. Nem tudom hány karcolást és sebet szereztem mielőtt megfogtam és leb*sztam a földre a csizmát, lesz*rom, hogy "szexi" volt.

2016. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
Volt benne részem , szerintem egy nő is szexisebbnek és csinosabbnak tartja magát főleg ha látja rajtad , hogy ez bejön neked , csak kár , hogy kevés ez a nő :( ! 36F
2016. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tűsrakú még nem, de egyszerű magassarkú csizma már többször volt rajtam olyankor.
2016. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!