Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen mindenki csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mindenki csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy a férfiak azt akarnak, mindig. :D De párkapcsolatra van-e esély Tinder randi után? Kinek mik a tapasztalatai? Most találkoztam egy sráccal, akivel a Tinderen hozott össze. De fogalmam sincs, hogy ő mit is akar tulajdonképpen. Elmentünk randizni és egy normál randi volt, a végén csókkal. Nem tudom, hogy ezek után mire számítsak?


L/22


2016. jan. 16. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ne feküdj le vele és kiderül, hogy komolyan gondolja e, mert ha így is ugyanúgy randizik veled akkor valószínűleg igen
2016. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot! így lesz mindenképp! nekem nagyon szimpi a srác. hiába volt már rengeteg párom Tinderen, ő az első akinek igent mondtam a randira. persze tudom, hogy tiszta hülyeség valami komolyabb dolgot várni, de miért ne?! :))
2016. jan. 16. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:

van barátnőm, aki tinderen ismerte meg a pasiját. és ismerek srácot, aki ott keres "akár barátnőt". nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak nagy többsége kalandot keres, míg a nők inkább párkapcsolatot.


persze sok férfi mondja, hogy a nők is biztos csak szexet keresnek, de nem igazán értik meg az ő oldalukat. a tinderen a nő elő tudja szűrni, hogy kikkel szeretne dumálni, és kontrollálni a számukat, más társkeresőkön napi több tucat levelet kapnak, és egyszerűen túl nagy a zaj, sokszor kedvük sincs átnyálazni a leveleket.


szóval szerintem kicsit várj a szexel, és akkor kiderül, hogy mit akar a srác. de helyedben rá is kérdeznék. nem látom értelmét, hogy ne tiszta lapokkal játszatok. annyi a necc, hogy sok foglalt pasi is tinderezik, és sokszor nem verik nagy dobra, hogy van párjuk.

2016. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok kamus van ...
2016. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia.

Én ott ismertem meg a barátom, már hónapok óta együtt vagyunk! Ne siettess semmit sem, érezni fogod hogy a fiú mit akar, szexet vagy többet! :)

2016. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat része a szex.

Nem mindenki CSAK szexet akar. De mindenki akar szexet is.

2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvassad el ezt: [link]
2016. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért egy felnőtt embernél ha sokadik randin sincs szex, az is gyanús.

Érezned kell, mit akar, kérdezz rá.

Ha kapcsolatot akar, de szar a szex, akkor meg neked nem lesz jó hosszú távon.

Nem szabad sokat se várni.

2016. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!