Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ezért szakított velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakított velem vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés
Ilyet szólt barátnőm hogy neki olyan férfi kell aki fél őt elvesziteni meg aki becsüli és félti.. hát beszarás de én megbecsültem. Ez csak ilyen női hülyeség? Mind ezt mondja?
2016. jan. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ. ha elhanyagoltad lehet besokalt hogy nem törődsz vele. a legtöbb nő szereti ha érezteted vele hogy fontos neked, ha ezt nemérzik akkor már gondnak veszik. már amelyik :)

ennyiből nem tudjuk neked megmondani. vagy tényleg ezt érezte ezért szakított, vagy más volt az oka és csak épp erre fogta. 20/F

2016. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mind ezt mondja?"


Eddig hány nő mondta ezt neked? Nekem még egy sem.

2016. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudja mi kell neki, ezért mond fasságot.

Vagy simán csak így fogalmazta meg, hogy egy talpnyalizós papucs kell neki. KEressen egy olyat aki messze kategóriáján alul, mint haverom és barátnője. Csoda, hogy azzal a sráccal egy olyan nő szóba állt. Ő meg úgy kapaszkodik bele, hogy kiskutyaként van ugráltatva. És nem veszi észre.

Na, szerintem ezt akarja.

2016. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt a nődnek semmi elvárása?
2016. jan. 22. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!