Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan hetero pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hetero pasi, aki kipróbálta a meleg szexet?

Figyelt kérdés

Többek szerint az életben mindent vagy sok mindent ki kell próbálni. Ide tartozhat a meleg szex is.

Olyan pasira vagyok kíváncsi, aki tényleg hetero, a szex és a szerelem is csajokkal megy neki. A ki kell próbálni elv alapján mégis belement a meleg szexbe. Nyugtázta, hogy most már ezt is tudjuk, hogy milyen, majd folytatta az életet tovább a nőkkel.


Az élménybeszámolóra vagyok kíváncsi.



2016. jan. 24. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy hetero sosem próbál ki egy ratyit. Ha már a gondolata is felmerül, milyen egy férfivel, akkor biszex.
2016. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nincs,mert csak meleg probalkozik.

A hetero nem.

2016. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%

Hát nekem mielőtt nőkkel lett volna bármiféle dolgom is 15 éves koromban haverokkal csináltunk olyasmit, hogy leszoptak vagy kiverték nekme, meg ők egymásnak. Bár én úgy nem nyultam hozzájuk csak szimplán jól esett ilyenre kaphatő nő hiányában XD


Azóta 1 éve házas vagyok soha nem néztem meg pasikat úgy ezt a kilengést leszámítva teljesen heteronak tartom magam.

2016. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Heteró férfi nem csinál ilyet
2016. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És lám, van ilyesmi. Arra gondoltam, amit a 3-as leírt.


Ilyen sztorikban vagyok kíváncsi a motivációra és az élményre

2016. jan. 25. 09:07
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
A 3-as sem heteró. Nekem is felajánlootta már fiú, hogy leszop. Nem volt barátnőm, nagyon vágytam már a szexre, de mégis elküldtem a jó édes anyukájába azt a srácot. Heteró férfi undorodik az ilyesmitől. Nincs bajom a melegekkel, amíg otthon csinálják, de aki volt már együtt a saját nemével az ne vallja magát heterónak.
2016. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nekem ajánlatot tenne egy férfi hogy leszopna, vagy bármi egyéb, valószínűleg fogsor nélkül maradna.
2016. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az is baj, ja ajánlatot tesz egy fiú? Az miben sért titeket?
2016. jan. 25. 23:18
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Abban sért hogy én hetero férfi vagyok. Még gondolatban is undorító szituáció, hogy férfi bármit akarjon velem, vagy én más férfival. Taszít kőkeményen a gondolata is.
2016. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor sem értem. Én meleg pasiként nővel nem szeretnék együtt lenni. De ettől még jó érzés, ha tetszem egy nőnek, mert az egy elismerés felém. Nem sért a nő vonzalma.Kénytelen vagyok őt visszautasítani, de ez nem jelent felháborodást.

És ha valamilyen különös okból mégis szexuális viszonyba kerülnénk, valószínűleg tudnék teljesíteni. Merevedésem is lenne és el is élveznék. De ettől még nem válnék heteróvá. Ugyanúgy vonzanának továbbra is a pasik.


Szerintem a férfiak nagy részénél meglévő félelem és undor a meleg irányába tényleg beteges. Ez nem egy fertőző betegség, amitől óvakodni kell.

2016. jan. 26. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!