Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a véleménye a szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous Man kérdése:

Kinek mi a véleménye a szexkapcsolatokról? Miért jó vagy miért nem jó? És ki az, aki tapasztalatból írja véleményét? Esetleg ki az, aki jelenleg is valami hasonlóra vágyik, Ő mi miatt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg aktuális életkorotokat és nemeteket (férfi/nő) is tüntessétek fel a válaszaitokban, hogy látszódjon az adott korosztály személete. :)

2016. jan. 24. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az embernek vannak szexuális igényei és ha épp nem áll készen egy komoly kapcsolatra akkor nem egy rossz ötlet szexkapcsolatba belekezdeni.



25F

2016. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Én most arra a pontra jutottam el nemrég, h nincs kedvem randizgatni, udvarolgatni, belefáradtam a "társam" keresésébe. Csak szexet szeretnék, minimális érzelemmel. Persze nem bánnám ha közben rám találna a szerelem de most nem az az elsődleges.

Tehát kedves fiatal hölgyek, (18-30ig) akit megérintett eme szónoklatom az jelezze, köszönöm

(Fizetetlen önreklámot láthattatok...) :D

23 F

2016. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt jó pár. Amikor már több kapcsolatban se tudtam szerelmes lenni, de szexelni meg imádok, akkor döntöttem így.

Nekem tökéletes volt, de jó pár pasi belém szeretett -.- 27N

2016. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan alapból elítélik, pedig az élet néha úgy hozza, hogy az embernek nincs ideje/türelme, hogy normális kapcsolatot ápoljon valakivel.

Nekem volt már ilyen kapcsolatom egy havercsajjal, igazából azt leszámítva, hogy kevesebbet találkoztunk, majdnem olyan volt, mintha járnánk. Nem csak szex volt a program, rengeteget beszélgettünk, többször elmentünk együtt szórakozni, és mindezt úgy tudtuk kivitelezni, hogy egyikünk sem érzett többet szimpla barátságnál, némi extrával fűszerezve persze. Én sosem vágytam egyéjszakás kalandokra, szükségem van arra, hogy akivel ágyba bújok, azt legalább ismerjem valamennyire, kedveljem, bízzak benne. Szexkapcsolatban is ugyanúgy figyelek a partneremre, mintha a barátnőm lenne, taszít az a felfogás, miszerint a másikat ilyenkor szinte csak egy eszköznek használja az ember, szerintem ez kiábrándító.

Én most úgy vagyok, hogy ha megismerek egy normális lányt, akkor felőlem bármi lehetséges, ahogy alakul, de nem görcsölök rá semmire.

28/F

2016. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Én is így állok a dologhoz, csak Debrecen környékén sajnos nem nagyon ismerek megfelelő nőket.


25 F

2016. jan. 24. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Õszinte, hatékony, ezen kívül maximális az élvezeti értéke; mellébeszélés nélkül.


23L

2016. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sose próbáltam, megtaláltam életem párját, aztán el is vesztettem akkor megint találtam valakit, aki most már BIZTOS a párom lesz öreg koromig. 24/N
2016. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatom mellett volt ilyen. A két nő kiegészítette egymást a szexuális vágyaimban. Tökéletes volt.
2020. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!