Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki dugott már délelőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki dugott már délelőtt 1 csajt és aztán délután meg egy másikat az árúlja el, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 01:27
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Elég szar érzés a csajoknak.
2016. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát ha egy csaj rosszúl érzei magát és hagyja hogy megdugjam nem fogok ellenkezni
2016. jan. 26. 01:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Like a boss...
2016. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom milyen,ha en dugok valakit,mert nincs mivel... Viszont olyan mar volt,h delutan az egyik,este pesig a masik dugott. Oszinten? Nem volt a legjobb... Igazabol a delutani meg eppen a parom volt akivel mar elegge veget jarta a dolog,az esti pedig az akivel a mai napig elem az eletem... Nekemspec.lelkiismeretfurdalasomvolt...

(Nem kerek privatot,mint ahogy irtam is,kapcsolatom van)

.../L

2016. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt már jó párszor ilyen az életemben. A helyzet az, hogy lelkiismeret furdalás vagy valami nyomasztó érzés sosem volt bennem, mert sosem basztam át egy partnerem sem, hazudni nem szoktam. Ha valakivel csak szexelni akarok azt is felvállalom, mint ahogy fordítva is - így történt ezekben az esetekben is.


Ezen felül az érzés változó. Ha két közel ismeretlennel volt (első vagy második randi), akkor nyilván az egyikkel jobb lehet, mint a másikkal, de ez nyilván függ az illető karakterétől.


Olyan is volt, hogy rendszeres partner mellett esett be valaki más, akivel szexeltem, olyankor fura módon az esti együttlétem a rendszeres partnerrel kifejezetten megspékelte, megfűszerezte. Érezhetően jobban kívántam utána. Szóval van valami abban, amikor valaki ilyesmivel akarja feldobni a szexuális életét, nekem legalábbis adott az élményhez.


Ha van még kérdésed, vagy valaki kérdezne írjon nyugodtan privátot.


28/F

2016. jan. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon izgató és nagyon jó érzés! Mindenkinek ajánlom. Más test, más illat, más punci... Irtó fincsi.
2016. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 K.L.Kiss ***** válasza:
Szerintem a dolog élmény része semmiben sem más, mint akkor, ha eltelik pár nap a két eset között. Hogy melyik milyen érzés, az azon múlik, hogy miként jönnek össze a dolgok a csajokkal.
2016. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Miután megvolt a barátnőm, mindig sietek haza az asszonyhoz. 1-2 órán belül. Ilyenkor hozzá is kedvet kapok, de máskor rá sem nézek.
2016. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Ku-.rva jó! Ezzel kapcsolatban van pár különböző személyes rekordom.

3 nap alatt 3 különböző lánnyal csinálni.

Három órán belül 2 különböző lánnyal csinálni.

4 nap alatt csók 4 nővel, azon belül azokból szex 3-mal.


A fizikai érzés ugyanolyan, de lelkileg valami eszméletlenül erős büszkeséget fakaszt ez.

Tudod miért? Mert valami ritkát értél el éppen. Hány férfi lenne képes az életében mondjuk a 3 nap alatt 3 csaj dologra? Rengeteg nem, akkor sem ha évekig próbálná.

Ennek több más dimenziója is van amiért jó érzés, de ez az egyik legfontosabb, hogy valami olyat értél el, amire csak nagyon kevés férfi képes.


22/F

2016. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Fuu kedves utolso,ez irto gaz...!!! Sztem rajtad kivul meg a ferfiak nagy resze el tudja erni ezt a "rekordodat".szoval ne gondold magad olyan nagyra,nem extra dolog amit sikerult elerned az eletbe... Azzal dicsekedj el inkabb,h milyen vegzettseggel rendelkezel vagy,h tartod el magad,illetve ha a szuleidnel elsz,mennyiben tamogatod a csaladi kasszat.!!!

.../Nő

2016. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!