Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti osszetudnatok jonni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszetudnatok jonni egy olyan emberrel ( ferfi v nő). Akin minden tetszik, csak a fogai nem?

Figyelt kérdés
N
2016. jan. 28. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi is pontosan a probléma. A fogak rendbe hozhatóak, az igénytelenség zavar, ha hagyja rohadni.
2016. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
függő mennyire durva, de megértem ha teljesen idegesít. Amúgy tény hogy ki lehet indulni abból, hogy fogak alakíthatók!
2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszták és nem feketére v erős ronda sárgára szineződött akkor nem zavar, még akkor sem ha csunyán kilóg az egyik. Mert fogszabályozoval rendebozhato, de nem mindenki engedheti meg magának felnőtt korában, mert az alap is vagy vegösszegben több mint 400 ezer forintot kitesz.
2016. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen.
2016. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyanok a fogaid mint a csillagok,de nem azért mert úgy csillognak,hanem mert olyan sárgák és távol vannak egymástól :D :D

Engem eltántorítana a hölgytől.

22/Lovászfiú

2016. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak abban az esetben nem tudnék összejönni valakivel a fogai miatt, ha az el van hanyagolva, láthatóan hiányos, sok lyuk, több napi lepedéklerakódás. Mert az az igénytelenség felkiáltójele, ebben az esetben ha nem képes az alapvető tisztálkodásra a fogai terén akkor valószínűleg más területen is vannak ilyen hiányosságok.

Tehát nincs rendben a személy.

Akkor köszönöm, de nem kérek belőle.


Viszont ha csak az a gond, hogy nem hófehér pl meglátszik rajta a kávézás általi enyhe elszíneződés, vagy vannak akiknek gyengébb a foguk és némelyik kilyukad, de kezelve van, tehát tesz érte, hogy ne legyen rosszabb. Esetleg esztétikailag nem a legmegnyerőbb a mosolya , szabálytalanul nőtt fogak, kiálló metszőfog, stb. Ez nem igazán zavarna, bár én extrém eset vagyok mert valamiért kedvelem a különleges lányokat.

Lehet valami ferdült fétisem van, de a tökéletes arányos arc kevésbé tetszik, mint mondjuk ha valakinek kissé eláll a füle, vagy szeplős az orra, stb.

2016. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PONTOSÍTÁST KÉRÜNK A FOG PONTOS PROBLÉMÁJÁRÓL! Mert az igénytelenség netovábbja egy fekete vagy pusztult vagy hiányos fogsor!!!
2016. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szinten. A barátomnak sem tökéletesek a fogai, az egyik metszőfogából le lett törve egy darab, és nem valami szépen csinálták meg neki, látszik, hogy hol van ráépítve, ott picit sárgább is. Valamennyire zavar, de nem nagyon, mert amúgy a többi foga szép, és figyel a szájhigiéniájára.

Olyannal, akinek rohadnak a fogai, büdös a szája, vagy annyira szabálytalan, hogy a pókot is kiharapja a sarokból, nem tudnék járni.

2016. jan. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!