Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire tetszik a körülmetélt p?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 14:36
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
Nekem az jobb, mint a körülmetéletlen, tapasztalatom is csak ilyennel van. Őszintén szólva fogalmam sincs, mit kell kezdeni egy körülmetéletlen pénisszel, élőben még sosem láttam. Hová megy a bőr? Orálnál zavar? Nem ugrik vissza a helyére? Olyan sok kérdésem van.
2016. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig három barátomból csak az egyik volt körülmetélve. Nekem személy szerint nagyon nem tetszett. De ez csak az én véleményem, lehet hogy a többi lány máshogy van vele


19/L

2016. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

várom a kérdéseket lányok :)

egy körülmetélt 22f

2016. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
nekem a körülmetélt tetszik, a körélmetéletlen nem. barátomnak az utóbbi van, fitymaszűkületes, nem szeretem mert nem lehet a makkot úgy izgatni, szopogatni mint az ellenekzőjével. persze ettől még szeretek örömet szerezni neki, de ez van :D 20l
2016. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Úgy látszik, legtöbben úgy próbálnak meg válaszolni, hogy fogalmuk sincs, miről beszélnek. :)
2016. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha lenne egy srác aki megmutatná képen nekem priviben milyen is egy körülmetélt farok, annak nagyon megköszönném!!!
2016. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
nekem az eredeti tetszik, a metélt nagyon gusztustalan 25L
2016. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem igazán tetszik.
2016. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF bocs!

Nem lány vagyok.

7éve metéltek(EÜ),de nekem nagyon tetszik.Azóta is!

Hülyeség,hogy könnyebb tisztán tartani az előtte is tiszta volt mivel akkor is és most is tisztítom!

Tovább bírom-e?Előtte is és utána is volt 5perces együttlétem és előtte-utána is volt-van több órás is!

Érzéketlen?Dehogy!Inkább többet-jobban érzek!

javaslom-e másnak?NEM!Ha nincs vele baj nem szükséges!Nagyon-nagyon fájt a beavatkozás!Mindenesetre nekem megérte! 39F

2016. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!