Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt (ebb) alkatú nők/lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt (ebb) alkatú nők/lányok! Szerintetek van valósagalapja a sztereotípiának, mely szerint a teltebb alkatúak bevállalósabbak az ágyban?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én voltam olyan lánnyal aki kövér volt de lefogyott elég perverz volt, de inkább az van, hogy " na ebből ezt nem néztem volna ki "
2016. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meow26 ***** válasza:
Ezt inkább a pasik tudnák megmondani, ők próbáltak ki több nőt. Nekünk nincs viszonyítási alapunk. :D Amúgy régebben teltebb voltam, és igencsak bevállalós vagyok. :) (Nem kérek privit :))
2016. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettonek szerintem semmi koze egymashoz
2016. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En eleg duci vagyok es nagyon kalandvagyo az agyban, de ismerek olyan lanyt, aki csak fekszik mint a deszka, ugyhogy nem lehet általánosítani.
2016. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

Én ugyanolyan szex centrikus és bevállalós, kicsit perverzebb voltam 50 kg-osan, mint most 63-64 kg körül.:)

Hízni-fogyni szinte egy pillanat műve, az, hogy valaki mennyire bevállalós, az meg alapvetően magán az emberen múlik és nem a súlyán.

2016. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Voltam vékony, aztán kimondottan kövér, most a kettő között félúton, de ettől még pont ugyanazok izgatnak. Ha végre lefogyok, akkor is ugyanannyira leszek bevállalós, mint pluszkilókkal.
2016. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet egy kicsi összefüggés a dolgok között.. eddig elég sok durva dolgot hallottam :)
2016. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Miket?

2016. febr. 8. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
én az vagyok,de szerintem vékonyan is az lennék
2016. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!