Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány vagyok és évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és évek óta rengeteget játszom magammal szinte minden nap minimum 2xer ez normális?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 23:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

juj, de kocka beszólás volt ez #20.


Szerintem sincs veled semmi baj és tényleg említhetnéd ezt a párodnak is.

2016. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Köszi az elismerést, #21. Legalább ezzel a programtervező informatikus szakkal sikerült annyit elérnem, hogy az emberek jó messzire elkerüljenek, és hogy az életben ne legyen egy barátnőm se. Így viszont nem lehetek leszólva, hogy mekkora szoknyapecér gigolo férfik_rva vagyok...
2016. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

pedig semmi baj nincs ezzel a szakmával :)

te kis gigolo :D

2016. febr. 3. 00:51
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezt majd mondd akkor, ha kifogsz egy olyan pasit, aki hajnali 3-kor is azon agyal, hogy miért működik az az algoritmus, aminek elvileg nem kellene működnie.
2016. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
hát közbe kapnál egy laza pipát hamarabb meg lenne a megoldás :D
2016. febr. 3. 00:54
 26/30 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmire gondolsz? Gyorsan összedobtam egy jelenetet:

https://www.youtube.com/watch?v=KwQ7uMym9xQ

2016. febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdező :DDDD


Ugyan kérlek

[link]

2016. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Amig nem megy a mindennapi dolgaid elvégzésének rovására, addig semmi gond! Ha 2 perc alatt megy, akkor akár fél óra alatt meg is lehetsz vele, ha egyben (ráadásul kedvesem alapján- sorozatban egyre hamarabb követik egymást. Ha meg csak egy egy akkor akár munka közbeni pihenőbe, vagy órák közti szünetbe, két tanulnivaló közti megállásba gond nélkül belefér
2016. febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"volt hogy egy nap 15xör is magamhoz nyúltam szerintem ez már nem normális :D"

Az a nem normális hogy mindezt nevetve írod.

Normális embernek ez a teljes havi szükséglete.

...

2016. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
itthoni munkám van vagyis a szomszéd épületben dolgozom szóval a munka rovására nem megy :)
2016. febr. 3. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!