Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet bízni olyan pasiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni olyan pasiban aki régen eléggé kicsapongó volt?

Figyelt kérdés

Régen akit lehetett azt meg is dugott. Volt sok komoly kapcsolata és állítása szerinte amikor szerelmes volt nem ment félre.

De olyan nehéz elhinni, hogy nem menne félre mikor tudom milyen volt. Bár imád engem meg állítólag én vagyok a mindene, azért kicsit ott van bennem a félsz...

20-as évei elején csinálta ezt főleg, most 28 és (elvileg) az előző nőjét sem csalta meg akivel pedig elég rossz volt a viszonyuk az utolsó 1 évben, meg hogy mi másfél éve együtt vagyunk...

Szerintetek?

Nemet/kort is írjatok légyszi



2016. febr. 5. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem! Minden férfi megdugja akit lehet!

Ezt férfiként őszintén mondom! Aki mást mond, az hazudik, vagy egy impotens pocccs.

2016. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem elképzelhető, hogy igazán szerelmes és nem tenné meg?
2016. febr. 5. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
hááát ha kiégett akkor lehet, hogy megállapodik :)
2016. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki könnyen jut puncihoz az nem fog erről hirtelen lemondani.
2016. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hirtelen modott le róla, mondom már évek óta hűséges(-nek mondja magát) ha kapcsolatban van.

Már nem mozog azokkal az emberekkel akikkel ilyen szándékkal ment bulizni, csak velem megy vagy olyan emberekkel akiket ismerek és tudom kiben bízhatok meg.

2016. febr. 6. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Csajozni bárhol, bármikor lehet. De szerintem ha a francba mert ez a gyanakvó bizalmatlanság már most mérgezi a dolgot.
2016. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en pasim most 30, kb o is 25 eves koraig igy elt, es en nem banom, kiprobalt mindent it szeretett volna, kielte a fiatalsagat, benott a feje lagya es megkomolyodott, nem kell attol feljek melette hogy megcsal, mert tudom, hogy nem arra vagyik hogy mindenkit meg... hanem hogy szeret es komolyam gondolja... Hamarabb csal meg egy olyan pasi akinek hoanyzott az eletebol a kaland mint aki kiprobalt mindent amiy szeretett volna es lenyugodott.. en igy latom es tapasztalom.. meg a kalamdos eletenek koszonhetoen nekem is tobbet nyujt itt is ott is.. Sxoval szerintem nincs amiert felj.. ha szeret es veled akar lenni nm teszi meg, viszont ha megcsal nem te vagy neki az igazi 22/n
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasert, telorol irok :-)
2016. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!