Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Egy nő tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy nő tényleg kevésbé izgalmas számotokra, ha bármikor kapható a szexre? Párkapcsolatban!

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon olvastam, egy leányzó írta, és szöget ütött a fejembe. Párkapcsolatban élek, több, mint 5 éve, és rám bizony illik ez a leírás, soha nem kell kétszer kérni, nagyon szeretem a szexet. A kapcsolatomban rendben van a szex, a barátom véleménye az ilyesmiről az, hogy hülyeség, ne foglalkozzak ilyenekkel, hiszen látom hogy mennyire kíván és nincs min aggódnom. Én bízom benne és elhiszem neki, örülök is. Csak hát a mennyiség számomra kevés, és tudom, elfogadtam, hogy a párom ilyen, neki ennyi az igénye, de attól félek hogy ha egy nálam (testileg) jobb nővel lenne akkor többször akarná. Erre is azt mondta hogy hülyeség, rosszul is esett neki, mondta, hogy nem rólam szól ez az egész, csak ő egyszerűen ilyen meg a stressz nagyon hozzájátszik. Én ezt is aláírom és elhiszem neki, de hol normális az, hogy én 24 éves vagyok, ő 27 és heti egyszer-kétszer, csak hétvégén szexelünk? Egy ágyban fekszünk, együtt élünk. Mindenhol azt hallom, olvasom, hogy a férfiak egyfolytában akarják, hogy mindig az a gond hogy a nők keresik a kifogásokat, erre tessék.

Én megértem őt, türelmes vagyok, de velem mi lesz? 5 éve élek szexuális életet, ebben volt távkapcsolat is, a páromnak egy csomó stresszes periódusa, folyamatosan csak éhezem és éhezem a szexre. Ebbe már bele lehet betegedni. Nem tudok koncentrálni, egész nap a szexen jár az eszem, folyton maszturbálnom kell, már nagyon elegem van. Ha van szex, az nagyon jó, csak nagyon kevés. Meg rövid is...a barátomnak korai magömlése van, szinte csak úgy csináljuk, hogy én lovagolok rajta, csak így bírja. Ha ő csinálja nekem, akkor jó ha fél vagy egy percet kibír, és már meg is kell állni. Utána pár mozdulat után újra megállunk. (Már mindent kipróbáltunk, nem tudtuk megoldani ezt a problémát). Minden esetre amikor sikerült egy vasárnapon kétszer is szexelni, ami picit hosszabb volt, utána három napig nem voltam ilyen kiéhezett, szóval lehet azért vagyok ennyire "kiborulva" mert ennyire ritkán van, és ha van, az is kevés. Jó, de kevés...

Magamban keresem most a hibát. Lehet azzal rontottam el mindent, hogy rögtön ugrok, ha szeretné a szexet? Hogy állandóan ott vagyok és már nem kell vadászni rám? Ezért lett ilyen ritka?


Köszönöm annak, aki elolvasta! Az értelmes válaszoknak örülök!


(Azt ne írjátok hogy hagyjam el vagy keressek szeretőt, ki van zárva, őt szeretem, csak vele vagyok hajlandó.)



2016. febr. 6. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A srác stresszes életet él, általában ezért élveznek el hamar a nagy többségébe. Az hogy ő nem akarja többször, két dolog miatt is lehet 1. Stresszes életmód 2. eleve ilyen beállítottságú vagy csak mindkettő. Én nagyon szeretnék egy olyan barátnőt aki folyton csak szexelni akarna. :) 27 F
2016. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a csaj, akkor éppen az a jó, ha mindig kapható szexre.
2016. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy szegelt fejü vagy:-)
2016. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld,segíts megoldani az életben a problémáit,hogy kevésbé legyen stresszes,akkor az ágyban is javulhat a teljesítménye.

Heti 1-2 tényleg nem sok,de nem a világ vége talán.

Próbáljátok orvosolni a gondokat, mert mire körül nézel,havi 1-2 lesz a hetiből...az már nagyon gáz.

Mi az,hogy nem mindig kellene kaphatónak lenned?

Játszmázás?

Inkább ne.

Nyaljon ki,meg ujjazzon meg,ha annyira rövid egy menet,ha máshogy nem megy.

2016. febr. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a jó a szexben, ha nem elég hosszú ahhoz, hogy te is elélvezz? Azért vagy ilyen, mert nem elégülsz ki, akkor se ha éppen volt valami.


Nagyon, de nagyon eltérőek az igényeitek.


Ez a gond, nem az hogy elérhető vagy.

Próbálja meg, hogy akkor is okoz valamit, ha neki épp nincs kedve (magyarán addig nyal, míg elélvezel), és még kedvet is kaphat menet közben. Másrészt legyen elvárás, hogy te az előjáték alatt elélvezz, és nem fogsz úgymaradni, ha ő hamar elsül. (Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha én nyalásnál élvezek egy nagyot, aztán a párom keményen elkap, simán el tudok élvezni még egyszer egy-két perc alatt.)


Teljesen normális az is, ha te minden nap akarod, akár kétszer is.

Az is teljesen normális, ha valakinek a heti egy elég.


A baj ott van, hogy rettentően eltérőek az igényeitek.

És hosszú távon ebből csak gond lesz.

Hiába jó minden más, ha a szex nem jó, megette a fene az egészet. Jókat beszélgetni bárkivel lehet, de szexelni csak a barátoddal "illik".


Keress olyat, akit nem lehet levakarni se, ő meg keressen olyat, akinek heti egy elég, és mindketten boldogok lesztek.


Így gondolom ő se az, nem lehet jó hallani, hogy kevés neked.

2016. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

imadom mikor segito es ertelmes valaszt kertek...aztan vegig olvasom figyelmesen szorol-szora a torteneted es a vegere irod, hogy mit ne tanacsoljunk....


Mondjuk a megcsalast sajat elveim miatt sem mondanam.

De a szakitast (elobb-utobb) igenis kilatasba helyezem.

Te magad irtad vegig h melyik problemara eppen mit vagy mindent kiprobaltatok mar es nem valt be. Tudod miert nem valt be? Mert eltero szexualis igenyeitek vannak.

Ez azert problema mert a szexualitas a parkapcsolat egyik alappillere.


A kapcsolatotok a haz. Van tobb tarto oszlop is nyilvan, de a szexualitas az egyik. Gondold el milyen az ha hianyzik vagy serult. All meg az epulet egy ideig, de orokke nem fog kitartani. Vagy felujitod az oszlopot vagy megvarod amig idot huzva-nyuzva magatol dol el.


Csak gondolj bele, evek ota egyutt vagytok. De Te meg mindig ott tartasz hogy mindennel probalkozol ... hogy egesz nap a szexre gondolsz... hogy allandoan masztizol.... hogy a gyakorin irod ki a problemad hatha segit valaki....

Erted mar? Teljesen mas igenyeid vannak.

Ezert mondjak masok is ilyenkor, hogy 3 lehetoseged van. Vagy idovel elkulonited a szexet es szeretetet es felrelepsz, (ez nekem nem menne) , vagy beletorodsz es 5-10 ev mulva talan a te igenyeid is öregesek lesznek mint a parode, vagy elvalnak utjaitok elobb utobb amint lesz valami mas teruleten is egy kis problema.

2016. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:

Hülyeség. El is menne a kedvem,ha nem kívánna a másik annyira,gogy tegyen érte. Az a jó,ha akarja és el is veszi.


A párod meg...

Stressz miatt tényleg lehet,de nem írtad mi miatt az. Vagy csak alapból nagyobb az igényed nála ilyen téren.

2016. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor kapható vagy a szexre az jó: nem maga azért mert szex,hanem az izgalomért amikor épp rátok jön ott ahol épp esetleg vagytok ezekből születnek az érdekes,izgalmas szituációk,élmények.Így nem sablonos a szex,szerintem pont így jó!! Hajrá.
2016. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen nő isten áldása a férfinak:)



Semmi baj veled, a párod viszont kicsit rozsdás a korához képest. Én inkább onnan futnék neki, hogy mennyire szeret téged, ha nem törődik veled, nem tesz boldoggá? (nyilván őszinte, és nyílt kommunikációt feltételezek tőletek)

A szája, keze is fáradt?

46F

2020. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!