Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéki 50-100 ezres lakosságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki 50-100 ezres lakosságú városban mik a legjobb módszerek csajozni általában?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
ugyan az mint budapesten. Fizetsz van puncus ha nem nem
2016. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem. Eddig éltem 2 évet a 2,5 milliós Budapesten (agglomerációval együtt) és a 180 ezres Szegeden. Itt jól mentek a dolgok


Ahhoz képest most a 75 ezres Szolnokon és 55 ezres Egerben úgy látom máshogy mennek a dolgok.


Előbbi helyeken sikeres voltam, utóbbi helyek úgy látom más csajozási módszert igényelnek. És a pénzhez egyik helynek sincs semmi köze, nem erről beszélek?


Valami az elsőnél hasznosabb válasz?

2016. febr. 7. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy John Deer kombájn és egy traktor... na azzal lehet csajozni
2016. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most erre mit mondjak? Fszom belétek?


Nem igaz, hogy nem tudtok értelmesen válaszolni. Vannak itt olyan férfiak, akik 3-4 hónapnál többet éltek legalább két különböző méretű városban az életükben? Mondjuk Budapesten vagy egy vidéki nagyvárosban? Vagy egy vidéki nagyvárosban és egy vidéki kisvárosban?


Akinek már volt ilyen, az rájöhetett, hogy valamennyire máshogy kell csajozni A 2,5 milliós Budapesten és a 200 ezres Szegeden vagy a 200 ezres Szegeden és az 50 ezres Egerben.

A nőknek egyrészt mások az elvárásaik és más szintűek (több/kevesebb) az elvárásuk különböző helyeken ÁLTALÁBAN. Még nem kaptam rá hogyan kell kisebb helyeken is ugyanolyan sikeresen csajozni mint nagyobb helyeken. Ehhez kérek segítséget. Olyan írjon, aki már rendelkezik minimális élettapasztalattal és átélt hasonlókat, rájött arra hogy különböző méretű városokban kicsit különböző módon kell csajozni általában. Köszi!

2016. febr. 7. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenütt a pénz és a jóképűség az elvárása a nőknek.
2016. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5:


Eddig mely magyarországi városokban és mennyi időket éltél?

2016. febr. 7. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
szegeden hogy csajoztál amúgy? kiváncsi vagyok, mert én is ott lakom
2016. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Munkámból kifolyólag meglehetősen sok városban voltam már otthon életem során. És bizton állíthatom, hogy a csajok mindenhol egyformák. Egyiknek ez a stílus jön be, a másiknak meg az. :-))

Biztos, mindenkire ráhúzható módszer nem létezik, mindig az adott szituáció a döntő.

2016. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem rég volt egy kérdés, amiben a kérdező nem értette hogy Egerben miért szed fel könnyen csajokat, máshol pedig alig. Lehet nem a csajozási módszerrel van a gond, hanem veled. Egerben, Szegeden stb lehet más kinézetű és viselkedésű férfiak a sikeresebbek, mint máshol pl Pesten. Könnyű azt mondani, hogy minden nő egyedi, de ha nagyon akarja az ember kasztokra, csoportokra tudja bontani őket. Az is befolyásolhatja a dolgokat, hogy tájanként változik az ideális férfi képe.
2016. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaja kedves kerdezo igaza van miquelnek. a nok mindenhol egyformak udvarolni kell nekik es nem a penzel hencegni ahogy manapsag szokas. azt csak a k..vak szeretik. erdeklodj a no irant es nehangoztasd hogy mielobb megakarod du..i.
2016. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!