Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérjem meg a páromat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a páromat, hogy menjen el nemibetegségeket kiszűrő vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a párommal, és tudom az egyik exéről, hogy kicsapongó lány, ezért félek és nem szeretnék addig vele lefeküdni. Hogyan kérjem tőle ezt anélkül, hogy sértődés legyen? Attól félek, hogy majd besértődik, hogy lenemibetegezem őt... Persze én is elmennék, ha szeretné ezt viszont. L25
2016. febr. 7. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha még ezt is probléma megbeszélni...


Egyszerűen. "Nézd, kedves. Szeretnék biztosra menni, hogy tiszta vagy és elmennél nemi betegségeket szűrő vizsgálatra. Én is elmegyek."

2016. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megsértődik -> úgyse akarnál együtt lenni vele.

Ha nem megy el -> senki se akar elkapni valamit, nyilván nem leszel vele

Elmegy, akkor pedig minden rendben. Ugyan mi tart vissza, hogy szólj neki, nem veszíthetsz semmit.

2016. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd beszédre használni az édes kicsi szádat, akkor húzz kotont a faszid farkára.
2016. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte! Próbáld meg a lehető legfinomabb formában, de mégis határozottan a tudtára adni, hogy fontos neked a saját és az ő egészsége. Ha ilyenen megsértődne, megérne annyit, hogy egy esetleges nemi betegséget elkapj tőle ??
2016. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a koton nem véd meg mindentől. pl:HPV ,amit köztudott hogy a pasi adja át
2016. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"én is elmennék, ha szeretné"


Még szép, higy elmész ha már tőke elvárod.

Ki tudja te mi hordozol.

2016. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy az egybe mond meg.Ha kell mond meg az indokot is.
2016. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, jól meg is sértődött... :D
2016. febr. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!