Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik örökölten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik örökölten szép arcúak, és mindössze annyit tesznek az alakukért, hogy nem zabálnak 10 után nutellás kenyeret. - Azok hogy jönnek ahhoz, hogy csakis testépítő srácokkal állnak szóba? 24F

Figyelt kérdés
Értem az anyagi "igazolást", értem a céltudatosságot, mint vonzalmi tényezőt, na de ha "Te" csak simán szerencsés alkatú vagy, mégcsak nemis fittness- guru, akkor hogy jössz ahhoz, hogy nálad rendszeresen magasabb kaliberű csávókat választasz? Köcsögség, mert kizárod a "nem kockahasú, de bőven sportos" társadalmi réteget. Aztán meg jössz sírni, hogy Pumped Gabo félrekukkantott. Annyira meg vagytok vezetve, hogy az igazi, kulturált, kommunikatív srácokat kizárjátok, egy action-manért cserébe, aki maximum autószerelő. Aztán jön a feminuzmus, hogy "úgyis mi döntünk, és kész". Ok, de ha még egy bőgő nőt meglátok, feljelentem garázdaságért.
2016. febr. 9. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha volna egy Teslád, mennél a munkába a Trabantoddal? Egyszerűen arról van szó, hogy a lánynak van valamije, amit ki tud használni. És neki miért nem járna az, hogy élvezhesse az életet? Talán te nem azt csinálnád?


22/F

2016. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Vannak okos, intelligens kigyúrt pasik is, akik esetleg végtulajdonosok is. Nem értem mi ez a féltékenység :D
2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Lemerem fogadni, hogy azok a lányok akikről beszélsz, messze nem csak a genetikájuknak köszönhetik a kinézetüket, hanem jóval több munka van benne annál, mint azt Te csak hiszed.


Ráadásul az ilyen csajok nem csak a kockahasra/pénzre buknak, csak a magadfajta önsajnáló alakokat kerülik el .

2016. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Hat en nem vagyok egy tokeletes modell alkalt,de biztos elkerulnelek ilyen rinyalo gondolatmenettel.
2016. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem azzal van a baj, hogy nem vagy kigyúrva, nem is azzal, hogy valószínűleg nem nézel ki jól, hanem legfőképpen azzal, hogy egy méretes lúzer vagy. Az, hogy (emocionálisan) sötét vagy, mint egy éjszaka, már csak hab a tortán.
2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Onsajnalo nyomi-.-
2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Bevallom sztem ezzel semmi gond sincs. Ismerek jópár normális embert ilyen körökben, hisz jómagam is ebben vagyok :)

"Az izmos kockahas - üres fej" zene nem igaz. Valamiből megkell élned, mert egy jobb versenydiéta vagy egy jó tömegelés havi szinten 150 ezer forint körül áll meg :) és akkor még vegyél ruhát, satöbbi... Nem egy egyetemet végzett szexi srácot ismerek. Gyere el egyszer a Cutler Goldba és kérdezősködj körbe ^.^ 19l

2016. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
ez tudod miért van? izom= vastag pénztárca ! te minimálbérből nem tudsz izmot építeni
2016. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Akarhogy is nezel ki, de ezutan a szoveg utan nem allnek veled szoba.

Nem ertem ezt a sok hiszteriat. Minden masodik kerdesben vagy valaszban felszinesek,k.csogok,k..rvak,stb. a nok.


Ne haragudjatok meg, de akiket ti jellemeztek, vagy akit/akiket Te most jellemeztel, azok sem igazi nok.


Egy igazi nonek nem csak a az orokolt kulso tulajdonsagok a mervadok. Hanem az intelligencia, az apoltsag, a ratermettseg, a ferfiassag, magabiztos fellepes, erzekiseg. Tudom nehez megerteni, de mindezektol lesz vonzo pl. szamomra egy ferfi. De meg sok tulajdonsagot tudnek sorolni.


Azert mert te csak ezzel a fajta "novel" talakoztal, vagy ezt kepzelted el, az eleg nagyfoku butasagra utal. Nem csak egy fele no vagy ferfi letezik. Lepjunk mar tul egy kicsit az altalabositason es a kicsinyes feltekenykedesen is.

2016. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Hogy jönnek ahhoz a jó nők, hogy nem veled dugnak, amikor pedig szerinted nincs joguk nemet mondani? Bizony, ilyen igazságtalan az élet, tesó! Megint mások meg havi másfél milláért bohóckodnak irodában, miközben te havi 80-ért szippantóskocsin gürizel, és még a dagadt, bibircsókos Bözsi is lepattintott a múltkor. Rohadt gyúrósok meg gazdagok, rohadt szép nők, rohadt mindenki!
2016. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!