Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kivitelezzem a ma esti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kivitelezzem a ma esti szexi meglepetést?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomat úgy fogom várni ma este, hogy az asztalán ülök szétterpesztett lábbal, kivágott neccharisnyában, és a vibrátorommal játszadozom - persze, amikor megérkezik, akkor őt is bevonom a játékba :)

Probléma :

1. Nem tudom pontosan, mikor jön haza, bár megkértem, hogy írjon egy SMS-t előtte (de akkor is nehéz kiszámítani).

2. Biciklivel jár, és nagyon megizzad, amikor hazaér, ezért zuhanyozni akar majd rögtön, addig meg várjam meg az asztalon? :D

3. Ma reggel az első szava volt, hogy valami hülye "fontos" focimeccs lesz, azt hittem, rosszul hallok. Azt mondta, ha nagyon siet a munkából, a végét még látja...


Már olyan régóta meg akarom ezt csinálni, hagyjam mégis?



2016. febr. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg zuhanyzik, öltözz át a harisnyás cuccba és kezdd el a vibris mutatványt. Szerintem ki fogja tudni hagyni azt a meccset
2016. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
ja menj utána a zuhany alá, vibrátor nem kell
2016. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valószínűleg ez lesz, de azt akarom, hogy rögtön úgy lásson meg, ne otthoni ruhában várjam... lehet, hogy a WC-ből fogok kikiabálni, hogy menjen csak gyorsan zuhanyozni :D
2016. febr. 14. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsés fickó.
2016. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Egy javaslat:itt csináld nálam!!!:)
2016. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oké, a foci megoldodott, mert irt, hogy a varosban marad megnezni... remelem, nyer a csapata es nem lesz rosszkedvu.

izgulok:)

2016. febr. 14. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá.:)
2016. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiért segítettünk, ha nem is sokat, egy home videót meg éredemelnénk és itt most a többiek nevében is bátran beszélhetek :D
2016. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!