Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi szerint miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi szerint miért sokkal undorítóbb dolog puncit nyalni, mint őt orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Azt mondja az nem ugyanaz, mert "oda" benyalni gusztustalan.
2016. febr. 15. 16:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10%
Én sem szeretek nyalni mert hamar elfárad a nyelvem. De ha engem cumiznak azt nagyon szeretem. Már bocs lányok de ez van ezt kell szeretni.
2016. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%

Na ilyen szánalmas kifogást se olvastam még, mint a 11es.

dugásba nem vagy fáradt? ja gondolom fél perc alatt elsülsz... abba meg nem lehet elfáradni.


istenem, te igaz "férfi"...


bár, ha jobban meggondolom, valószínű leetőséged se volt még nyalni, te is egy faszcibáló vagy csak


33F

2016. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

#12


Nah,hátrébb az agyarakkal. Csak azért mert leírtam a véleményemet. És nem duma hanem tény. Lett volna lehetőségem,sőt most is lenne mert van kivel de nem élek vele. Nem kell egyből leszólni a másikat! Ennyi...

2016. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Agarakkal, barátom, agarakkal.

Egyéb kultúrád is kb annyi van, mint szexkultúrád, semennyi...

2016. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok a barátod te rosszindulatú "ember"


Csákány

2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Héj, most eltűnt a válaszom, és nem írtam sértőt... Pf


Valaki kicsit nehezen viseli a kritikát:D Hogy is van ez? Az igazság fáj? ;)

2016. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Amúgy annyi igaz, hogy egy iső után elfáradhat a nyelv, de ha még a nyelv elfáradása előtt jóval nem tudsz kielégülést nyújtani, akkor te tényleg rosszul nyalsz.

Az ujjazásos nyalás pl az egyik legbiztosabb technika az orgazmushoz, ersze jól kell csinálni.


Gondolom sok pasinál azzal van baj, hogy nem képesek odafigyelni, és követni a párjuk igényeit. Meg több csajtól is hallottam, h sokan a csiklót kihagyják a nyalásból :O


Na még a végén olyanokat fogok írni, mint az előbb törölt kis feminista :D de sajnos abban igaza volt, hogy sok pasi nem képes jól nyalni.

2016. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

#16


Nem,te fájsz nem az igazság. Illetve az,hogy túráztatod itt magad egy válaszom. Gondolom te is csak szívózni jársz fel ide.

2016. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

16os, én sem degradálom a nőket "gyerekgyártógépnek", akkor te se írd, hogy a pasik csak a fajfenntartáshoz kellenek..

tudod a másik lenézése is olyan mint a rasszizmus, nem csak a pasik lehetnek lenézőek, soviniszták, ahogy nem csak a nácik rasszisták.


Ennyi volt a bajom, a pasik nyalásával kapcsolatban majdnem egyetértek veled, sajnos...

2016. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

Akkor szerintem ezt kicsit kifejtem neked, ha már kioffoltál.

Az én privát véleményem ez, és sajnos tapasztalatra alapozok. A pasikat nem érdekli, hogy a nő mit szeretne. És mint láttad az előttem válaszolóra írtam. Szerintem az, hogy én mit gondolok a pasikról, az én privát véleményem. Mellé a legtöbben vallják, ha le tudnák magukat cumizni nem is kellenének nők, csak gyereket szülni, ez a valóság. A szex elállatiasodik, mindenki a legextrémebbet keresi, az élvezet meg elvész.

Napi 12 órában ülök egy sextelefon másik oldalán, szóval hidd el, nem a levegőben kapálódzok.

Az, hogy te inkubátornak tartod a nőket vagy sem, az a te privátod, ez meg az enyém. Ezt is lehet törölni, attól még igazság.


Rasszizmus és nácizmus? Mivan???


És sajnos, mint látod... elzsibbad a nyelvecskéjük ;)

2016. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!