Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi szerint miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi szerint miért sokkal undorítóbb dolog puncit nyalni, mint őt orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Azt mondja az nem ugyanaz, mert "oda" benyalni gusztustalan.
2016. febr. 15. 16:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Én meg szexpartnereim/kapcsolataimra alapozva írom, hogy igazad van, nagy vonalakban.

Ennek ellenére ismerek olyan férfiakat, akikre ez nem igaz.

De az bosszant legjobban, hogy az előbb leírt véleményeddel sajnos nem tudok vitatkozni...

:(

2016. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Én csak olyan pasit ismerek, aki azt mondja,hogy szereti, de az kimerül két percben és azt is rosszul csinálja. Majd ha mersz szólni, hogy szeretnéd, akkor még szemét is vagy, mert majd ő tudja. Hát sajnos nem tudja. De jön még kutyára szalonna ;)
2016. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

#20


Te nő vagy egyébként? Mondjuk én egy szóval sem mondtam,hogy undorító csak azt,hogy nem szeretem csinálni mert gyorsan kiakad a nyelvem. De látod egyből leszólnak itt egyesek.

2016. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Leellenőriztem, nő vagyok.
2016. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Amúgy csak azt nem értem,hogy miért kell lepontozni a másikat csak azért mert nem bírja a nyalást?


#23

2016. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Én senkit nem pontoztam le, nem is szoktam. Nem játszom a pacsikkal. Szóval, tőlem nem kaptál piros kezet a témában sem, és tuti lehetsz benne, hogy máshol sem.
2016. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tényleg van némi különbség. Az egyik egy rúd. A másik meg egy belső nyílás, amiből mindenféle nedv áramlik ki. Ilyen olyan folyás, vagy vér, vagy darabos vér.


Szerintem nem undorító nyalni. De szerintem tény, hogy a nőknek kicsit tisztább ügy ez a dolog. Meg eleve egy kiálló valamivel azért jóval több dolgot lehet csinálni.

2016. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
#22 én tényleg szeretek nyalni... van, amikor a végére tiszta transz állapot, mintha lenne valami szer a fejemben.
2016. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Hüm. És mi van az előváladékkal? Amit mi nők, csak megsúgom, a saját nyálunkkal veszünk el, erre talán a pasik is képesek...

Áhám, de legféltettebb kincseteket bevágjátok. És akkor mi van az anális szexxel? Most jön, az azt te sosem. Meg mellé, kikapod a punciból és vissza a szájba... ahha értem én.

Mi van a szájba élvezéssel? Gondolom te azt sem soha! Hagyjuk már.

2016. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#26


Speciel nem rád gondoltam hanem pl.a #12-re. Nekem nem meg a dolog és kész. A nőknek azért szerintem is könnyebb játszadozni egy dákóval mint nekünk. Nah,mindegy téma lezárva.

2016. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!