Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fejezzem ki a báratomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki a báratomnak szeretkezés közben hogy élvezem, vágyom rá, kívánom és hogy nagyon-nagyon szeretem őt?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon szeretjük egymás. Az én szerelmem nagyon romantikus férfi.

Azt mondta: Őt az fogja boldoggá tenni, ha látja rajtam hogy élvezem és szeretem öt. Ő csak azt akarja, hogy nekem legyen gyönyörű a szeretkezés.



2016. febr. 16. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad, mutasd, éreztesd.

Nem is tudom, miért kell ezt kérdezni? :)

Ne mi mondjuk meg mit csinálj. Ahogy érzed. Ennek magától kéne jönnie, nem mások tanácsára hivatkozni és azt csinálni.

2016. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Anyád vagyok!

Ha megtudom hogy lefeküdtél ezzel a fiúcskával, a farkát levágom, a kispunádat pedig bevarrom! :-)

Várj!

Majd!

Korai még!

2016. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok a barátom 25 Nagyon szeretjük egymást
2016. febr. 16. 19:50
 4/12 poiu ***** válasza:
Itt lehet egy kis baj.
2016. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te most hiába írod le mennyi idősek vagytok. Felnőtt emberként már ösztönösen kéne jönni az ilyen dolgoknak. :) Ha szereted azt meg éreznie kellene.

Gondolom nem csak fekszel, mint egy fadarab és a plafont, falat bámulod. Szomorú hogy tanítani kell ilyesmiket.

Azért sem írom le, milyen és mit csinál egy nő, aki szereti a párját, és élvezi a szeretkezést vele.

Természetes dolognak kéne ennek lennie.

2016. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, pár tipp. Engedd el magad, hagyd hogy kényeztessen. És vezesd ha valamit nem csinál teljesen jól, segítsd rá, hogy neked a legjobb érzés legyen. Én is ilyen vagyok, és nagyon jó érzés látni, hogy a másiknak milyen jó, és ha természetesen jönnek neki a dolgok az a jó. Ne félj hangokat se kiadni ha épp olyan jó :) csak lazán, nyugodtan
2016. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem kicsit így nyálas!!! Gondolom nem régóta vagytok 1-üt. A tippem az hogy ne csinálj semmit csak add át magad a szexnek.Mutasd ki az érzéseidet.Ennyi nem több.Figyelj a naívitásodra mert nagyot csalódhatsz az évek során.
2016. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig türelmesen várt az én hercegem
2016. febr. 16. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek jön magától, én pl élvezem a szexet de nem adok ki hangot, abszolút semmit. van akit ez zavar, ilyenkor játszanak rá a nők, amit meg tényleg tanulni kell hogy hihető legyen. bár nekem pl elrontja a kedvemet ha arra kell koncentrálnom hogy nyöszörögjek, amikor magamtól teljesen kussban élvezem.
2016. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte nyögésekkel, remegéssel, farokra szorítással hüvely által. Meg ne dugjalak a pasid helyett demonstrálva a dolgot? :D
2016. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!