Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegyük fel, hogy megunom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy megunom egyszer, hogy nincsen pasim évek óta és úgy döntök, hogy jobb mint a semmi a csak testi kapcsolat is, akkor hol érdemes ilyet keresni úgy, hogyha egyedül keresek?

Figyelt kérdés

Élőben szeretném lecsekkolni , hogy mennyire működik a kémia. Internetes ismerkedésen erre nincs lehetőség. Azért írtam, hogy egyedül mint fontos tényező, mert a baráti körömből szórakozóhelyekre senki nem jön..én meg egyedül nem megyek ilyen helyekre..

Privát üziket nem kérek.köszii


2016. febr. 23. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
"jobb, mint a semmi". Én ilyesmire sosem adnék pedig én sem bővelkedek kapcsolatokban függetlenül, hogy szeretnék. Bár én pasi vagyok...
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cseriii válasza:
szerintem itt is találsz jelentkezőket :D Egyébként maszturbálás? tudom nem olyan(legalább is gondolom mert nekünk pasiknak sem).Ha meg tényleg már pasi kell és élőben akkor talán még ha hétvégén el mész egyik barátnőddel beültök valahova... :) 22/F
2016. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez elég nehéz kérdés...de úgy vélem, hogy a netes társkeresők a legoptimálisabbak....bár van bennük kockázat, de elég könnyen kideríthető hogy lehet kiszűrni a papákat, meg nagyszájúakat ;) F/25

2016. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz ezek mellett a feltételek mellett javasolni, mivel nekem pont az internet vált be legjobban, aztán pedig a szórakozóhelyek.


Internetes ismerkedés esetén személyes találkozó során eldől mennyire működik a kémia.

2016. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet először inkább a baráti körömet kéne tágítanom és velük elmenni szórakozóhelyekre, de akkor sem annyira az én világom ezek a helyek..

1-hny éves korodig várnál ezzel?

2016. febr. 23. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is jobb vagyok mint a semmi, akár a pasid is lehetnék.
2016. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak szexnél is vannak igények szerintem, nem jó bárki..arra sem olyan egyszerű találni valakit..legalábbis én így látom
2016. febr. 23. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Tágítsd akk a baráti köröd! Vagy valakit akinek ugyan ez a célja
2016. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhol! Én már ismerkedtem strandon, buszon, vásárlás közben és számtalan más helyen.
2016. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem a netes ismeretségben is van lehetőség.


beszélgetés alapján kiismered a másikat, mennyire lehet benne megbízni, mennyire durva, ha vannak perverziói, fétisei, azok mennyire egyeztethetők össze a te vágyaiddal, és persze a tieid az övével? az se árt, ha esetleg az érdeklődési körötök is hasonló, mert sok szexkapcsolatban az egyik többet akar egy idő után, és mi van, ha bár csak szexnek indul, de több lenne belőle? a külsejét fényképpel le lehet csekkolni, és ha mindezek alapján szimpatikus akkor egy találkozón kiderül a kémia is :-)

2016. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!