Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ennyi csúnya nő él boldog párkapcsolatban, és ennyi szép nő magányos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak a külsőn múlik minden.
2016. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivetelnek!!! En nem tartom magam csunyanak es nem is vagyok egyedulallo
2016. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Ez úgy hülyeség ahogy van...
2016. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Mindenki más.
2016. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem azért, mert a szebb nőknek van egy elvarasuk, hogy hogy nézzen ki a pasi, és a "jó pasik" (tisztelet a kivételnek ) nem tudnak, vagy nem akarnak annyira fenntartani egy párkapcsolatot, míg a nem annyira szép nőknek alacsonyabb a mérce, és olyanokkal jönnek össze, aki halat ad, hogy legalább ez van ((((("szerelmes"-->nem vallja be, hogy szívesebben lenne egy jobb nóvel)))) (itt is van kivétel persze) és nem hajtja a nőket, ennyi szerintem :D

19F

2016. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
A csúnyább nőket könnyebben megközelítik a pasik, szerintük nem vesztenek annyit, ha nem jön be. A szépektől jobban félnek.
2016. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
#5 ez hulyeseg...!!!! En viszonylag jo nonek tartom magam,megsem egy adonisz a parom! Rengetegen kerdeztek,h miert pont o,mikor sokkal jobbak kozt valogathatnek! Noss azert,mert nekem a belso ertek ezerszer fontosabb! Es kaptam mar annyi rosszat az elozo kapcsolatombol,h meg tudom becsulni az ilyen embert! Egyebkent meg,ha egy jo csajnak jo pasija van akkor ri.banc,ha egy jo csajnak csunya pasija van,akkor a penzere megy, ha egy csunyabb lany osszejon egy atlagos pasival,az azert van,mert ugy se talalna jobbat,ha csunyaval akkor biztos a pasi penzes es a kulso nem szamit,ha pedig netalantan egy csunya lany egy jo pasival jon ossze,akkor pedig biztos a csaj penzes es a pasi kihasznalja! Teljesen mind1,h ki kivel jon ossze,mindig lesznek akiknek soha semmi nem jo es mindenben a rosszat latjak!
2016. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki kevésbé vonzó, az általában lazább, oldottabb már csak amiatt is, mert nincsenek égimeszelő elvárásai a férfiak iránt. Emiatt is hamarabb rájuk talál a szerelem. Sok szép nő nagyon megközelíthetetlen, az orrát fenn hordva jár.
2016. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát én szép vagyok szerintem. És nincsenek nagy elvárásaim egyáltalán mert a kisugarzason mulik minden. De még egy pasi se akart felszedni pedig nálam csak az a lenyeg h én elviseljem meg h látszódjon h magabiztosabb mint én mert én nem merek odamenni egy pasihoz se mert félek egy kicsit h elutasitanak. De a kisugárzás ha tetszik egy pasin attól vonzóbb lesz mint egy olyan hapsi aki tökéletes de mégis olyan a kisugárzása h nem tetszik
2016. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves vagy (: Üdv: egy kapcsolatban élő egyedpéldány.
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!