Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak nektek mi lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nektek mi lenne a reakciótok? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni az elején, hogy ez csak egy elméleti kérdés. Szóval nem akarom megcsinálni pusztán kíváncsi vagyok mi játszódna le bennetek.

Tételezzük fel, hogy kapcsolatban vagytok. De egy csaj ismerősötök (akit egyébként kívántok mint nőt és le is akartátok már fektetni)"letámadna" az utcán vagy akárhol (persze ahol nem láthatnak meg). Egyszóval lesmárna titeket stb. És megkérne,hogy szexeljetek és ez csak kettőtök között maradna. Elutasítanátok? Mivel kapcsolatban vagytok...vagy azért imponálna a dolog és tudva, hogy úgysem derül ki megtennétek?

Mégegyszer: ez csak elméleti kérdés. És őszintén válaszoljatok! Normális válaszokat előre köszönöm.



2016. febr. 24. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy a pasidra? :D
2016. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Elutasítanám, de egyértelmű bóknak könyvelném el. :)
2016. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá féltékeny...csak hát naa :D Érdekel a reakciótok ilyen esetben
2016. febr. 24. 23:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéden elutasítanám. Mondanám neki hogy kívánom, meg minden, de hűséges típus vagyok. Hozzátenném, hogy ha esetleg a jövőben a kapcsolatom zátonyra futna esetleg, és ő éppen szingli lesz akkortájt, akkor nem lesz ellenemre az ilyen fajta kapcsolat
2016. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gerincesebbnek tartom magam annál, hogy ilyet meg csináljak azzal az emberrel akivel komoly kapcsolatban vagyok. VISZONT ilyen helyzetben még nem voltam, szóval aztán fene tudja mennyire venné át az irányítást a második agyam. :D
2016. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor olyan nincs hogy nem tetszene? :D
2016. febr. 24. 23:53
 7/22 RRR ***** válasza:
én nem utasítanám el
2016. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
miért ne tetszene? hát te adtad meg hogy kívánjuk az adott csaj ismerőst, és le akartuk már fektetni. Akkor hogy a csudába ne tetszene ha ilyet csinálna? Csak nem vagyunk ösztönlények jobb esetben, és tudjuk magunkat fegyelmezni illetve a hölgyet is.
2016. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt benne részem, nem ilyen erősen de hasonló volt. Mikor lett barátnőm rá pár hónapra egy ismerősöm, aki jól tudta hogy lefeküdtem volna vele, szinte felajánlotta magát. Előtte még csak jelét se adta, hogy lehetne bármi is.

Visszautasítottam. Lehet én vagyok a régimódi, de nekem jelent valamit a hűség és a szeretet. Cseppet se bántam meg, hogy nem mentem bele.

Szóval elvből elutasítanám, akárki lehetne az a hölgyemény.

21/f

2016. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ha a csaj szimpatikus, kívánatos és már eleve le akartam volna korábban is feküdni vele, akkor nyilván nem lenne sértő/bántó a közeledése. bár ha tudja, hogy kapcsolatban vagyok és azt is tudhatná, hogy nekem ez fontos, akkor azért megkérdőjelezhető a tette...

ha a kapcsolatom jó, stabil és problémamentes, illetve ha szerelmes vagyok a páromba, akkor biztosan elutasítanám. ha vannak problémák a kapcsolatban, akkor az sajnos sok mindent árnyalni tud ahogy az is, ha nem csak a párjához, hanem a csábítóhoz is erős érzelmek fűzik az embert, nem csak a puszta testi vágy


de vérmérséklet függő is a dolog. köztudottan vannak olyanok, akiknek egy kis hűtlenség nem akadály. és még csak nem is kell, hogy letámadják őket, akár kezdeményezni is hajlandók...

2016. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!