Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20/N 2X szexeltem életemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/N 2X szexeltem életemben, van párom, vele. Még a másodiknál is nagyon feszült, az eleje nagyon kellemetlen volt. Attól én nem tudok elmenni, csak pettingtől. Ő pedig kb.1 perc alatt elmegy. Mit tanácsoltok, hogy a 3. már sokkal jobban sikerüljön?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, nem bántam, hogy gyorsan elment, rövidebb volt a tágítgatás. :P De azért ha nem mozog elég ideig bennem, nem csoda ha problémás elmennem szextől. A 2 alkalom közt eltelt 1 hét.
2016. febr. 28. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is tragikus volt az elején... a páromnak is én voltam az első, és tényleg az összes alkalom egy percig tartott ami persze nekem mind csalódás volt. Aztán gyakorolta, vannak különböző technikák fiúknak hogy vissza lehessen tartani. De ez a sok rossz élmény végigkíséri a szexuális életünket, nem volt igazán jó vele soha pedig 3 éve vagyunk együtt. :(
2016. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha feszült, akkor egy jó masszázzsal el tudod lazítani. Beszéld meg vele, hogy milyen félelmei, gátlásai vannak, és bátorítsd.


A gyors elélvezésre:

Ő feküdjön a hátára. Kötözd ki a kezét, esetleg a lábát is, mivel feszült lesz, frusztrált, ingerült. Kösd be a szemét, hogy jobban tudjon az érzésre koncentrálni. Izgasd a farkát először húzogatással, szopással, masszírozással. Aztán rá is ülhetsz. Ha már érzi, hogy mindjárt elélvez, akkor te hagyd abba a farkának izgatását. Simogasd, masszírozd a testét, nyalasd a puncidat vele, hogy alább hagyjon az érzése. Idővel izgasd újra a farkát. Ha megint érzi, hogy mindjárt elélvez, ismét hagyd abba. Húzd el az orgazmusát vagy egy órán át legalább. Sokat fog neki segíteni, ha odafigyel arra, hogy a teste ellazult legyen és a légzése egyenletes. Ne lepődj meg, ha vergődni fog, te akkor sem engedheted idő előtt elélvezni.


Alternatív megoldásként izgathatod a prosztatáját, mert úgy el tud vele élvezni, hogy a farka nem lesz érzékeny, az ondója kicsorog, de a vágya nem hagy alább. Ha nyitott rá, leírom, hogyan csináld, de feleslegesen nem koptatnám a billentyűzetet.

2016. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát megnézem hogy az egy perc alatt elmenőnek egy óráig húzza :DD
2016. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlás, akár más pasival akár neki más lánnyal... Szóval vagy nem vagytok összeillőek ilyen téren, vagy tényleg nagyon sok a hiányzó tapasztalat vagy gátlás!

Ha a petting esetleg jól tud működni mindkettőtök számára, akkor azt kellene gyakorolni még egy darabig... De az egy hét szünet elég soknak tűnik nekem.


Ha esetleg a szex előtt úgy érzed, hogy több kedved lenne inkább sétálgatni, akkor elég nehéz lesz az, hogy "jobban sikerüljön".


A szexhez nem csak a gyakorlás de eléggé erős vonzalom, vágy is meg kell legyen ahhoz, hogy jó lehessen. A vágyat pedig gyakran tönkre tudja tenni a sikertelennek megélt próbálkozás. Tehát leginkább azt kellene elérnetek, hogy ne érezzétek sikertelennek a dolgot, ezt pedig vagy a petting professzionális szintre emelése után fogjátok elérni, vagy akkor, ha a saját elvárásotok nem lesz túlzott az egész dologgal kapcsolatban.


Az, hogy ő elmegy egy perc alatt, egy darabig teljesen normális is lehet, de ez is arra utal számomra, hogy túl gyorsan haladtatok, hogy nem olyan jó az a petting sem még. Ha jó lenne, jobban ismernétek egymás, de főleg a magatok testét, azt, hogy mit és hogyan kell ahhoz tenni, hogy a lehető legjobb lehessen a szex (is)...


Az elején meg a másik partnerrel kapcsolatban amit írtam, nem bántás vagy bunkóság. Ez elkerülhetetlen lesz minden bizonnyal előbb vagy utóbb...


42F

2016. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!