Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ki hol masztizott már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ki hol masztizott már nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok mikor nyilvánosan csináltátok?Rajtakaptak?

Mikor kezdtetek el masztizni??



2016. márc. 7. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kezdtem, 17 évesen csináltam először nyilvánosan. Azóta több helyen is. Pl. buszon, suliban, étteremben, strandon, hullámvasúton.

18L

2016. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi számít nyilvános helynek?? Például közös zuhanyzó az,de ha senki sem volt ott,akkor mégsem nyilvános.Ugyanez az erdő is.Elvileg nyilvános,de egyedül voltam,ezért mégsem nyilvánosan csináltam.
2016. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak strandon. Egy srác nagyon bámult aki a barátnőjével volt, ő biztos észrevette...
2016. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Eddig még csak egy szobában, a combom összeszorításával, természetesen mások is voltak a szobában.

De lenne pár hely, ahol kipróbálnám, csak nem örülnék, ha rajtakapnának:D

2016. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Strandon csináltam, mert nem volt a közelben senki.

23/N

2016. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12 voltam először, 14 évesen egy hétvégén wellnessben, de nem kaptak rajta, aztán még abban az évben vonattal utaztam egy 15 éves fiú ült mellettem, de bealudt, én meg kicsit könnyítettem magamon, hiszen nagyon helyes volt és beindultam rá. Nem nyitotta ki a szemét, de mikor kezdtem a vége felé hangosabb lenni, picit szaporábban vette a levegőt, de jól tartotta magát, aztán az út végén még beszélgettünk is, de nem hozta szóba...És múlt évben karácsony tájékán elmentünk barátnőimmel házibuliba, aztán észrevettem, hogy egy srác próbál folyton hajolgatni és belátni a ruha alá, így felhajtottam a szoknyarészt, és a harisnyán át kezdtem magammal valamit, enyhén széttett lábakkal, de közben beszélgettem a barátnőimmel is :)
2016. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!