Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbüntethetnek közszeméremsér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlexMason kérdése:

Megbüntethetnek közszeméremsértésért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap egy hölggyel töltöttem az estémet, akivel aztán intim kapcsolatba kerültünk egy nyilvános helyen. Nem mondom meg, hogy hol, a lényeg annyi, hogy egy felüljárón voltunk ami le volt zárva, de beszöktünk. Nem kaptak el rendőrök, meg semmi, csupán simán láthatták a járdán sétálók.

Az lenne a kérdésem, hogy tartanom kell-e attól, hogy ennek lesz valami következménye, esetleg térfigyelő felvette, visszanézik és akkor megkeresnek, vagy már akkor is nézték csak nem kaptak el, stb.?

Előre is köszi!



2016. márc. 9. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"csupán simán láthatták a járdán sétálók."


Ezzel bőven kimerítik a fent idézett 205. § (1) bekezdést.

2016. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az tuti énis amikor anyukádat pakoltam nyilvános helyen megbirságoltak,mennyetek szobára te vadállat:)))
2016. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki használható választ adott, a Btk. paragrafus nekem is megvan, csak az érdekelt, hogy így utólag milyen következménye lehet, amennyiben a helyszínen nem "kaptak el".

Utolsó válaszolónak üzenem: te pedig járj be nyelvtan órára, mert az "menjetek". Köszi.

2016. márc. 9. 22:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jelen helyzetemben mire számítsak, történhet még velem valami, vagy mikor tudhatom biztosra, hogy ezt most "megúsztuk"?
2016. márc. 9. 22:33
 15/15 anonim ***** válasza:
A térfigyelő kamerát maximum vissza nézik ha valaki jelenti,tudom mert egyik ismerősöm diszpécser a kukolók én legalábbis így hívom őket,szóval valószínűleg semmi sem lesz belőle. Ha mégis irj és segítek hogy elveszen a felvétel!
2016. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!