Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek eegy szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek eegy szexkapcsolatról? Ti belemennétek ha egy lány felkínálja ezt a lehetőséget, de közli hogy nuku cumi, és annyira nem az esetetek?

Figyelt kérdés
Heteró, szexkapcsolat
2016. márc. 10. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugogatnám, de mellette nyilván csajoznék és keresnék valaki mást, valaki jobbat.
2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül !

Később akár változhat is..

2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha "annyira nem az esetem", akkor biztosan nem, ha csak szexről szól a dolog és nincs orál.
2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nuku cumi, mármint hogy csak én nyaljam?

Ha tetszik a lány, belemennék, szeretek nyalni.

2016. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az annyira nem az esetem nem azt jelenti hogy nem bejövőa, de vannak nála jobbak is, és nem választanám kapcsolatra


Szóval azt mondjátok idővel még a szájába is kerülhet? Nekem ez fontos, mert ha mensizik is akkor is üríthetném a tárat

2016. márc. 10. 12:21
 6/11 anonim ***** válasza:
A nuku cuminak orulnek is mert nem tartok ra igenyt..
2016. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy milyen a húspiaci értéked. Csóró egyetemistaként pl. nálam jóval alacsonyabban volt a léc, mint rá pár évvel később egész jól kereső multis mérnökként. Ha a csaj külsőre, ápoltságra megüti az aktuális szinted, akkor hajrá, szexkapcsolatnál a többi paraméterével felesleges foglalkoznod. Ha később jónak érzed magad nála, akkor adhatsz neki majd ultimátumot, ha meg nem, örülj, hogy nem csak nyalhatod.
2016. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A puncit meg kell becsülni.

Jó a csaj? Bevállalom hogy nem pippant le. Aztán nem tudhatod előre, lehet egyszer bevadul és az is megvan.

Nagy hülye vagy, ha a szopás hiánya miatt nem varrod le párszor.

2016. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor ha nem akarnék komoly kapcsolatot és csak időlegesen kéne.

Ritka a hosszú szexkapcsolat,mert idővel jönnek az érzelmeké valamelyik fél elfelejti mi a lényeg.

Nekem a leghosszabb szexkapcsolatom majd 1 évig tartott, férjes asszony volt és Én szakítottam meg, mert rohadtul hiányzott amikor nem tudtunk találkozni. Soha többet.

2016. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy azóta is dugtok e?!:D
2016. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!