Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok-Lányok! Amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-Lányok! Amikor a párotokkal aludtok (együtt laktok)?

Figyelt kérdés

Tehát amikor vagy a párotoknál aludtok vagy együtt laktok és tudjátok hogy időre kell mennie de még alszik akkor milyen kis apró mozdulatokkal szoktátok felébreszteni? Lányok ti a pasitokat hogy vagy fiuk a barátnőtöket

Bocsi a fogalmazásért :D


2016. márc. 11. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Van hogy viccesen a fülébe puszilok, vagy körbe puszilgatom mindenhol. Ha meg akarom lepni szopással is szoktam kelteni, vagy simán simogatom a hátát, kezét, cirógatom. :) 18/L
2016. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok ilyen romantikus, egyszerűen csak óvatosan megrázom vagy halkan suttogva szólok neki, hogy keljen.
2016. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamennyi fényt csinálok, érintem vagy lökdösöm (lágyan) és szólok neki, stb., míg azt a (mindenkinél egyedi nyilván) jelet nem adja, hogy valóban felébredt.

Engem meg kb. senkinek akivel eddig együtt éltem nem igazán kell(ett) keltegetnie, mert ha szól az ébresztő, akkor pár mp. alatt fel szoktam kelni.

2016. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ébresztőórát használunk. L
2016. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párom ébresztő előtt kell pár perccel ezzel nem zavar. Ha nekem is kell, megdögönyözi a hátam, tudja hogy azt szeretem. Ő ágy baloldalán, és ha lehet (pl.: szálóda is akkor) ablak oldalán szeret feküdni bár ő mozog álmában (jó nem sokat), én meg bal oldalamon alszom.


Exem zenére kellett, azt nem bírtam. Egyet elértem, hogy ne rádió legyen, hanem közösen válogatott fél tucat MP3 véletlenszerű lejátszása.


Friss párkapcsolatban elő-elő fordult a szexel ébresztés is.

2016. ápr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én mostanában 2-3 óra között fekszem. Bagoly vagyok. Amit nem a takarító lány csinál, ilyenkor rakom rendbe, meg közbe felnézek ide is, meg email-eket is megnézem.
2016. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja meg internetre általában.
2016. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!