Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes elmondani a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani a barátnőmnek hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Én nem látom semmi előnyét ezt a tudtára adni, de gondoltam egy kérdést megér.


Szerintetek? Lehet jönni itt az őszinteséggel meg egyéb, de ugye vannak dolgok amiket inkább nem mondunk el, mint pl. az egyéjszakás kapcsolatok egyvelege. Ugye ha tőlem megkérdezik hogy hány nővel voltam, egy éjszakásokat ugye nem vesszük bele hiszen ha tudtára adnánk, nem biztos hogy még lenne kedve hozzánk... de persze fordítva is igaz.


2016. márc. 11. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
jah férfi vagyok, nem a barátnője... kicsit félreérthető a kérdés :)
2016. márc. 11. 22:03
 2/6 VirágésBence ***** válasza:
Az egyéjszakás kalandokat is kerüljük? Mert szerintem egy jó kapcsolatban egyszerűen nem létezik az a téma amit nem lehet megbeszélni és azért egy biszexualitás nem a tegnapi székletem kategória, elég fontos.
2016. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom neked hogy esne ha megtudnád hogy a barátod/barátnőd havi szinten (van hogy többször) dugott a másik nemmel és párszor a saját nemével is éveken keresztül.


Szerintem egyszerűen csak nem kell mindent megemlíteni, hiszen teljesen értelmetlen erről beszélni, teljesen okafogyott.

2016. márc. 11. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a párod, akkor igen, mondd el neki. Fordított esetben neked sem tetszene, ha egy ilyen komoly dolgot elhallgatna előled.
2016. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd el. A nők minimum kétharmada nem tud férfiként tekinteni olyan férfira, akinek már volt fa-.sz a szájában vagy a seggében.


Az őszinteség hülyeséget meg hagyjuk. Igenis vannak dolgok, amiket lehet csak te tudsz egyedül a világon magadról és ezek nem véletlenül vannak így.

2016. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, te ismered a barátnődet. Mondjuk nekem tetszene is, izgat. Te tudod, hogy mennyire nyitott ilyen téren rögtön elhagyna vagy elfogadná, izgatná. Én elmondok mindent a partneremnek és szeretem(úgy van értelme az egésznek), ha ő is, nem attól lesz valaki jó vagy rossz ember, hogy hány egy éjszakás kalandja volt és hogy biszexuális e.

Ha úgy érzed elhagyna akkor ne mond el neki.

2016. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!