Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudjuk a szexet sehol sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk a szexet sehol sem és sosem megoldani. Szakítsak emiatt barátnőmmel? Vagy ilyen szexmentes kapcsolat létezik?

Figyelt kérdés
Én már majd megőrülök! Beleéltem magam, hogy na most... na most... na most... lesz valami, de egyszerűen nem. Most a körülményeket nem sorolnám, hogy miért nem. Szóval szakítsak emiatt, vagy szemétség lenne nagyon?
2016. márc. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó pénzért kibérelheted a házam pár órára
2016. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdésnél pont, hogy a körülmények számítanának. Mert ha kizárólag ő miatta nem tudtok szexelni, akkor lehet akár szakító ok is, de ha nem ő a hibás, akkor meg szemétség.. De ha már ezen gondolkodsz, akkor régen rossz az egész.
2016. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont a körülmények függvényében lehetne erre tanácsot adni...
2016. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki dugni akar az ugyis megoldja sztem.persze lehet kifogásokat keresni de akkor ne nyafogjunk bitte
2016. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira kifogás, 16 éves korunk óta élünk rendszeres szexuális életet a párommal, most 18ak vagyunk. Megoldottuk mindig és nem tagadom, volt hogy közterületen, kocsiban csináltuk, aztán már persze a szülők sem zavartak. Viszont ha 15 alatt vagytok, akkor ne csodálkozz, hogy pl anyuka mindig befut a szobába valami ürüggyel.
2016. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ennyire szerencsétlen legyen valaki :D
2016. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlik :(
2016. márc. 15. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

hát igen... ha a szuka nem akar, akkor a kan nem ba**ik


majd megadja magát, ha úgy gondolja, ne erőltesd!

én sem szerettem, ha a párom erőltette, amikor én nem akartam

2016. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is való az még neked, s ez biztos.
2016. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha én meg tudtam oldani úgy a szexet h egy szobában alszik az egész család (anyum, tesóim, párom és Én) és persze napközben is otthon van legalább egy vki akkor nem hiszem el h olyan ok lehetséges ami miatt nem jön össze ha igazán akarjátok... Hozzáteszem h a lakáson belül összehoztuk a szexet...
2016. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!